Smule Sing онлайн на комп'ютер - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Багато хто з нас люблять співати. Мелодії улюблених пісень здатні піднести нас до небес, а слова улюблених композицій ми просто знаємо напам'ять. Сьогодні я розповім про онлайн додатку, яке, безсумнівно, сподобається багатьом з моїх читачів. Мова йде про онлайн Smule Sing – додатку-караоке для Android і iOS, і нижче я поясню, як користуватися Smule Sing і як запустити Smule Sing на комп'ютері.


Додаток Smule Sing


Зміст статті:

 • 1 Що таке Smule Sing
 • 2 Як користуватися додатком Smule Sing
 • 3 Спосіб 1. Як користуватися Smule Sing на ПК
 • 4 Спосіб 2. Запускаємо караоке на PC з допомогою емулятора Nox App Player
 • 5 Аналоги Smule Sing на PC
 • 6 Висновок

 • Що таке Smule Sing

  Smuge Sing – це не просто додаток для караоке, дозволяє вам наспівувати слова улюбленої пісні під улюблену мелодію. Це соціальна мережа, в якій ви можете співати одну удвох, утрьох, і навіть цілим хором, а вашими компаньйонами стануть люди зі всієї земної кулі.


  Додаток створено в далекому 2008 році американською компанією Smule, і нині кількість користувачів програми налічує більше 125 мільйонів чоловік.

  «Ми віримо, що музика – це не просто слухання. Це створення, обмін, відкриття нового, спільна участь і зв'язок з людьми», - так оцінюють роботу свого програми розробники Smule Sing.

  Додаток Smule Sing на ПК дозволяє записувати ваше виконання улюбленої пісні в окремий трек, ділитися ним з іншими людьми, обробляти його різними ефектами (поп, студія та ін), отримуючи якісно інше звучання.


  Хоча додаток умовно безкоштовно і має істотні обмеження в free-версії, досить спробувати його кілька разів, щоб захотіти придбати платні можливості даної програми. Вони дійсно того варті.


  Як користуватися додатком Smule Sing

  Додаток Smule Sing призначений для мобільних пристроїв на базі Android і iOS, ви можете завантажити його для Android (ось тут) і iOS (ось тут). Після запуску вам запропонують пройти реєстрацію і створити новий акаунт, або вибрати вже існуючий в Facebook або Google. Як запустити Smule Sing на комп'ютері, описано далі.


  Скріншот додатка караоке


  Відразу обмовлюся, що в програмі існує чіткий поділ на безкоштовних та платних користувачів.

  Безкоштовні користувачі вельми обмежені по функціоналу, при цьому їм доступне приєднання до вже доступним дуетів з іншими людьми, а за створення власних дуетів доведеться заплатити віртуальною валютою (кредитами), що використовується в програмі Smule Sing. Самі кредити купуються за різні дії – перегляд різних відео і пропозицій, лайки в Facebook і ін

  Безкоштовні користувачі не мають доступу до пісень VIP розділу, придбання нових пісень для співу неможливо, не доступна обробка голосу деякими ефектами і так далі.

  Відповідно, платні користувачі всіх цих обмежень позбавлені й можуть користуватися функціоналом Smule Sing в повній мірі.

  Після активації облікового запису і вибору чотирьох ваших улюблених музичних стилів ви потрапляєте в меню програми. Внизу представлені п'ять іконок меню.

 • Крайній лівий значок (дві фігурки) відповідає за стрічку активності ваших друзів.
 • Другий значок (навушники) - дозволяє прослухати композиції інших користувачів.
 • Натиснувши на третю іконку – мікрофон ми можемо почати співати самі. Для цього необхідно вибрати пісню з пропонованих програмою (представлені різні музичні жанри) і натиснути на «Співати». Потім вибираємо, як ми будемо її виконувати (соло, дует, група), при цьому програма порекомендує одягнути навушники для більшого занурення в звук. Потім ви почуєте мелодію, на екрані смартфона підуть слова, і ви зможете насолоджуватися процесом караоке. Після закінчення дії ви зможете прослухати пісню з вашим виконанням, видалити її при бажанні і так далі.
 • Безкоштовним користувачам онлайн сервісу Smule Sing я рекомендую вибирати дуети, за це ви нічого не платите і зможете заспівати пісню в дуеті з кимось із зовсім далекої країни. Це заворожує, скажу я вам.

 • Четверта іконка (дзвоник) - призначена для перегляду різних повідомлень. Зокрема, тут вас будуть запрошувати приєднатися до виконання різних пісень.
 • П'ята іконка (фігурка) – відповідає за налаштування вашого облікового запису, тут ви зможете прослухати записані вами композиції і так далі.
 • Спосіб 1. Як користуватися Smule Sing на ПК

  Як я вже згадував вище, версії програми Smule Sing для комп'ютер не існує, воно призначене тільки для мобільних платформ на базі Android і iOS. Але при цьому ніхто не заважає вам використовувати емулятори Андроїд на комп'ютер, такі як Bluestacks 2 і Nox App Player.

 • наприклад, щоб запустити Smule Sing онлайн на BlueStacks, досить завантажити емулятор з його рідного сайту і встановити на ПК, запустити.


  Запускаємо Smule Sing на комп'ютері


 • Вбити в рядок пошуку «Smule Sing» (емулятор може вимагати подвійної авторизації через акаунт Google), та встановити цю програму.
 • Тепер іконка Smule Sing буде доступна на головному екрані емулятора, і ви зможете користуватися можливостями цієї програми на вашому персональному комп'ютері.
 • Як це виглядає візуально можна подивитися на відео:

  Спосіб 2. Запускаємо караоке на PC з допомогою емулятора Nox App Player

  Аналоги Smule Sing на PC

  На комп'ютері існують достатню кількість програм, що дозволяють співати караоке під звучання улюблених мелодій. Зокрема, я б відзначив такі програми як GalaKar, KaraFun, vanBasco's Karaoke Player, Vocal Jam і ряд інших.

  наприклад, плеєр GalaKar дозволяє досить якісно програвати музику для караоке, володіє широкою варіативністю налаштувань, що дозволяє легко і зручно завантажувати файли караоке і має багаті можливості для пошуку.

  VanBasco's Karaoke Player також простий і зручний в функціоналі, російська локалізація і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс роблять цей додаток відмінним вибором для любителів караоке.

  Інші описані мною плеєри також вельми популярні і заслуговують пильної уваги мого читача.

  Висновок

  Онлайн додаток Smule Sing – прекрасний вибір для любителів співу в караоке на вашому комп'ютері. Незважаючи на обмежений функціонал безкоштовної версії досить спробувати заспівати в Simule Sing пару раз, щоб зрозуміти, наскільки привабливим і захоплюючим може бути спів під звук улюблених мелодій. Ну а можливість співати з іншими людьми зі всього світу, і навіть з улюбленими співаками (так, це тут теж можливо!) робить Smule Sing одним з кращих додатків караоке для Android і iOS. Спробуйте, і ви самі все побачите (і почуєте).

  загрузка...
  загрузка...