Як відключити перевірку підпису драйверів в Windows 10 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Деякі драйвери можуть не встановлюватися на Windows 10 з-за проблем з підписом. Вирішити цю проблему можна тільки одним способом – відключенням перевірки підпису драйверів. В даному матеріалі ми розглянемо відразу три способи, як це можна зробити в операційній системі Windows 10.


Відключення перевірки підпису при завантаженні драйвера Windows 10

найпростіший спосіб відключити перевірку підпису драйверів в Windows 10 це завантажити систему з особливими параметрами. Для цього відкрийте меню "Пуск" і перейдіть в «Параметри».

Після цього переходимо в розділ налаштувань «Оновлення і безпека — Відновлення» і натискаємо на кнопку «Перезавантажити зараз».

Після того як комп'ютер перезавантажиться вам потрібно буде перейти по шляху «Діагностика — Додаткові параметри — Параметри завантаження».

Після цього Windows 10 запропонує виконати перезавантаження. Погоджуємося, і чекаємо, поки комп'ютер перезавантажиться. Після перезавантаження з'явиться екран з параметрами завантаження Windows 10. Тут потрібно вибрати варіант «Відключити обов'язкову перевірку підпису драйверів». Для цього просто натискаємо F7 на клавіатурі.

Натискаємо F7 і чекаємо, поки Windows 10 завантажиться. Після завантаження Windows 10 можна приступати до встановлення не підписаних драйверів.

Потрібно відзначити, що даний спосіб відключення перевірки підпису працює тільки до наступного перезавантаження комп'ютера. Якщо ви хочете відключити перевірку підпису назавжди, то вам повинні допомогти наступні два способи.


Відключення перевірки підпису драйвера через групові політики

Якщо у вас Windows 10 Pro то ви можете відключити перевірку підпису драйвера за допомогою редактора групової політики. Для того щоб скористатися цим способом натисніть Windows R на клавіатурі і у вікні введіть команду «gpedit.msc». Таким чином, ви відкриєте «Редактор локальної групової політики».

Після того як редактор відкрився, переходимо в його розділ «Конфігурація користувача — Система — Установка драйвера» і відкриваємо там параметр «Цифровий підпис драйверів пристроїв».

Після цього увімкніть цей параметр і натисніть кнопку «Пропустити». Після чого закрийте параметри кнопкою «Ок».

Ще раз нагадаємо, що даний спосіб не буде працювати на Windows 10 Home, Windows Pro 10, оскільки в домашньої версії відсутня «Редактор локальної групової політики».


Відключення перевірки підпису драйвера через Командний рядок

Також ви можете вимкнути перевірку підпису драйверів в Windows 10 через Командний рядок. Але, для того щоб скористатися цією можливістю у вас повинен бути комп'ютер з BIOS (а не UEFI). Якщо ж у вас комп'ютер з UEFI, то для того, щоб цей спосіб спрацював, вам потрібно вимкнути функцію «Secure Boot» в налаштуваннях UEFI.

Отже, якщо наведені вище умови виконуються, то натисніть Windows X на клавіатурі і в меню виберіть пункт «Командний рядок (Адміністратор)». Таким чином, ви запустите «Командний рядок з правами адміністратора.

Після того як «Командний рядок» була запущена, виконайте підряд дві команди:

  • bcdedit.exe -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS
  • bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON
  • Після виконання даних команд перезавантажте комп'ютер і приступайте до установки драйверів, перевірка підпису буде відключена.

    Рекламний блок