Як відкрити реєстр - все про комп'ютери

Рекламний блок

В операційних системах Windows існує такий інструмент як системний реєстр. Він використовується для зберігання налаштувань операційної системи і встановлених програм. В реєстрі всі налаштування зберігаються у вигляді ключів. Для того щоб змінити той чи інший ключ вам необхідно відкрити реєстр Windows за допомогою Редактора реєстру. У даній статті ми розповімо про те, як відкрити реєстр різними способами.


Відкриваємо реєстру за допомогою меню Виконати

найшвидший і простий спосіб відкрити реєстр це скористатися меню «Виконати». Натисніть комбінацію клавіш Windows R, після того як перед вами з'явиться вікно «Виконати» введіть команду regedit і натисніть на кнопку «OK».

Цього достатньо для того, щоб перед вами відкрилося вікно Редактора реєстру.

Відкриття реєстру за допомогою пошуку

Також ви можете відкрити реєстр за допомогою пошуку програм. Відкрийте меню Пуск і введіть «regedit» в рядок пошуку в нижній частині меню.

Після того як програма regedit.exe буде знайдена клацніть по ній мишкою або просто натисніть клавішу Enter.

Якщо ж ви використовуєте Windows 8 і у вас немає старого доброго меню Пуск, то вам потрібно натиснути на клавішу Windows і після появи стартового екрану з плитками ввести команду «regedit».

Після цього операційна система виконати пошук програми, і запропонує відкрити програму «regedit», клікніть по ній і ви відкриєте реєстру Windows.

Створюємо ярлик для відкриття реєстру

Також ми можемо відкривати реєстр Windows за допомогою заздалегідь створеного ярлика. Для цього відкрийте контекстне меню на робочому столі (правий клік мишкою) і виберіть пункт «Створити Ярлик».

Після цього відкриється вікно для створення ярликів. У ньому потрібно ввести команду «regedit» і натиснути на кнопку «Далі».

Після цього з'явиться ще одне вікно, в якому потрібно ввести назву ярлика й натиснути на кнопку «Готово». В результаті на вашому робочому столі з'явиться ярлик для відкриття реєстру Windows.

Відкриваємо редактор реєстру безпосередньо

Якщо жоден з описаних вище варіантів вам не підходить, то ви можете запустити редактор реєстру вручну. Для цього потрібно відкрити папку Windows на системному диску і знайти там програму regedit.exe це і є Реактор реєстру.

Відкривши файл regedit.exe ви побачите точно таке ж вікно, як і в попередніх описаних випадках.

Рекламний блок