Який самий кращий безкоштовний антивірус для Windows 7 - комп'ютерна допомога

Рекламний блок

Інтернет - основна сфера діяльності і дозвілля сучасної людини. Саме у мережі ми тепер спілкуємося, замовляємо їжу, купуємо техніку і т. д. Але, на жаль, величезна кількість шахраїв, що займаються розробкою шкідливого програмного забезпечення, з метою вимагання коштів або шпигунства.

Ви навіть можете не планувати переходити з ненадійним посиланнях і не встановлювати сумнівне, сучасне програмування дозволяє впроваджувати віруси, з допомогою кнопки «плей» в відеопрогравачі. Зараз багато різних прийомів, які можуть заразити ваш ПК, а ви навіть не будете цього підозрювати. Однією пильності тут недостатньо, необхідно захистити себе з допомогою противірусного програмного забезпечення.


Фото: Вибір антивіруса


У цій статті ми спробуємо розібратися, які ж безкоштовні антивіруси є найкращими. Адже далеко не кожна програма може бути цілком ефективним і здатне захистити ваш комп'ютер від заражених файлів. Встановлюючи будь-яку програму, хотілося б бути впевненим у її якості.

Критерії вибору антивіруса

варто розуміти, що завдання даних додатків, полягає не лише у виявленні і видалення вірусів. По мимо основної мети, антивіруси можуть значно убезпечити серфінг в інтернеті, блокуючи шкідливі сайти, а так само рекламу. В цілому, слід зазначити основні завдання, які повинен виконувати вибраний вами ПО:

Захисний монітор - ця функція проводить безпосереднє дослідження папок і файлів, якими ви користуєтеся, під час роботи.


Сканер - цю функцію, можна вважати основою, адже вона дозволяє сканувати всю пам'ять вашого ПК,(як оперативну, так і жорсткі диск) виявляючи тим самим заражені файли, до того ж можна сканувати змінні носії, що теж важливо.


Фото: сканер для Windows


Самозахист - дана можливість, спрямована на те, щоб не дозволити зловмисникам відключити встановлене противірусну програмне забезпечення. Адже багато заражені об'єкти якраз спрямовані на те, щоб вимкнути захист комп'ютера.

Контроль активності програм - це завдання контролює всі встановлені програми і виявляє підвищену активність чи внесені зміни, що може бути викликано зараженими файлами.


Базові налаштування Інтернет. Читати в інструкції, як налаштувати роутер DIR-620.

Настройка роутера ZYXEL KEENETIC LITE для Ростелеком. Читати далі.

Мережевий контроль і веб-антивірус - цей компонент забезпечує безпечну роботу в мережі інтернет, блокуючи шкідливі сайти і скрипти на них.

Постійне оновлення баз з інформацією про шкідливі файли - варто розуміти, що кожен день створюються все нові і нові віруси, і дуже важливо щоб противірусні бази регулярно оновлювалися, інакше, навіть дуже гарне додаток, просто може не розпізнати нещодавно створений болючий файл.


Фото: актуальність баз і комплексну захист


Низьке ресурсопотребление - теж важливий фактор, за яким визначається якість противірусного. Справа в тому, що багато такі зразки можуть істотно знизити швидкість роботи вашої машини. це викликано тим, що даний варіант споживає занадто багато ресурсів оперативної пам'яті. Тому дуже важливо, щоб вибраний вами забезпечення споживав якомога менше ресурсів.

Варто також звернути увагу на популярність і репутацію розглянутих зразків, адже якщо він хороший, то найвірогідніше і користувачів у нього буде багато.

Відео: антивірус для ПК

Опис програм

Розглянемо кожен антивірус, і з'ясуємо, як варто вибирати захисне ПЗ для будь-якого комп'ютера.

Dr. Web - це дуже популярний противірусну забезпечення, яке виробляється в Росії. Існує 2 версії даного ПЗ: перша, є стандартною - Dr.Web, а друга спрямована безпосередньо на захист роботи у інтернеті - Dr.WebSecuritySpace. У цього є деякі недоліки, пов'язані з кількістю функцій, тим не менш, його ресурсопотребление досить низька, що довелося по душі багатьом користувачам.


Фото: Dr.Web


Avast - чеський варіант захисту від шкідливих файлів так само користується чималою популярністю, можна відзначити, що ця програма володіє великою кількістю нагород за різними категоріями. Він є одним з найшвидших представників захисту від шкідливих файлів. Його ресурсопотребление досить невисоко, однак є деякі недоліки по функціоналу, але його безкоштовну версію дуже легко знайти, і в принципі вона цілком придатна для користування.


Фото: Avast


Антивірус Касперського - мабуть один з кращих варіантів, зроблених у Росії. Він дуже потужний і функціональний, його бази шкідливих файлів оновлюються регулярно, однак він підійде лише для досить потужних машин, з-за великого споживання ресурсів. Але з таким захистом, ви можете бути абсолютно спокійними.


Фото: Антивірус Касперського


AVG Anti - Virusfree - один з дуже популярних «захисників» який можна комфортно використовувати в домашніх умовах, Має низькими системними вимогами, при цьому бази оновлюються регулярно. Він забезпечить вам безпечну роботу комп'ютера і при цьому вам нічого не доведеться платити. Звичайно, у безкоштовної версії є деякі обмеження, але в цілому він досить надійний.


Фото: AVG Anti - Virusfree


AVIRA AntiVir Personal - відмінна противірусну пропозицію для некомерційного використання. З нею ви легко захистіть систему свого персонального комп'ютера від всіх відомих видів вірусів. Швидке та надійне додаток, відмінно підійде для будь-якого комп'ютера і при цьому абсолютно безкоштовно.


Фото: AVIRA AntiVir Personal


Це звичайно не весь список існуючих безкоштовних пропозицій, але він складає його основу.

Кращий безкоштовний антивірус для Windows 7

Важко з певністю говорити про те, який найкращий антивірус для Windows 7, проте, аналізуючи запропоновані варіанти, можна виявити трійку лідерів: Аваст, Касперський і Dr. Web. Ці варіанти також є найбільш популярними серед користувачів, якщо уважно аналізувати скачування і відгуки споживачів, в цілому, все залежить від ваших особистих переваг і можливості персонального комп'ютера.


Фото: Масштабне тестування


Порівняльна таблиця по компонентам

Існує чимало таких додатків, в цілому, більшість з них досить схожі, однак, є й відмінності. В основному вони відрізняються базою вірусів (кількістю вивчених вірусів, які програма може виявити при перевірці), а так само вплив на працездатність вашого ПК.

Для початку давайте розглянемо список ТОП 5 даних пропозицій:

 • Dr Web
 • Avast
 • Антивірус Касперського
 • AVIRA ANTIVIR PERSONAL
 • АVGAnti-VirusFree
 • Щоб детальніше розібратися в можливостях розглянутих додатків, наведемо порівняльну таблицю, де вони будуть оцінюватися за шкалою від 1 до 5 за такими характеристиками як: швидкодія, інтерфейс і функціонал.

  НАЗВА ШВИДКОДІЯ ІНТЕРФЕЙС ФУНКЦІОНАЛ Dr Web 4 5 4 Avast 5 5 3 Антв. Касперського 3 5 5 AVIRA ANTIVIR 4 3 4 АVG 5 4 3

  Безумовно, п'ятірка представлених варіантів є дуже ефективною і популярною. Незважаючи на всі представлені оцінки, варто розуміти, що будь-який з представників противірусних програм відмінно впорається із захистом вашого ПК.


  Вирішили поміняти провайдера, а пароль не знаєте. Тоді читайте, як скинути налаштування роутера NETGEAR.

  Що робити, забув пароль від роутера? Відповідь тут.

  Програмне вимикання комп'ютера. Читати докладно.

  Метою даної статті було ознайомити читачів з основними варіантами противірусного захисту. В першу чергу, настійно радимо, ніколи не нехтувати захистом вашого комп'ютера. Постарайтеся вибрати максимально підходящу захист для вашого конкретного випадку.

  Врахуйте всі розглянуті фактори, адже варто упустити хоч один, і надійність вашого ПК відразу знижується.

  Слідкуйте за тим, щоб база вірусів постійно оновлювалася, адже кожен день зловмисники створюють сотні вірусів з метою власної наживи. Регулярно скануйте жорсткі диски і оперативну пам'ять. Не відвідуйте сумнівні сайти і тим більше намагайтеся не переходити за підозрілими посиланнями. Не забувайте перевіряти знімні носії, вони дуже часто бувають заражені.

  Рекламний блок