True Key що за програма і як видалити - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Як відомо, пам'ять людська не досконала. Кожен день ми стикаємося з різною інформацією, і не завжди наша пам'ять забезпечує надійне зберігання потрібних нам даних. Складність запам'ятовування може особливо позначитися при запам'ятовуванні паролі до сайтів, які ми регулярно відвідуємо і з якими працюємо. Ось тут нам на допомогу і приходять різні допоміжні інструменти, що дозволяють надійно і ефективно зберігати паролі до таких ресурсів. Одним з таких інструментів є програма True Key, і в цій статті я розповім, що це True Key і як видалити її з комп'ютера, опишу функціонал програми та особливості його роботи.


Знайомимося з True Key


Зміст статті:

 • 1 True Key що це таке
 • 2 Звідки True Key на вашому комп'ютері
 • 3 Як працювати з True Key
 • 4 Як позбутися від True Key
 • 5 Відео огляд

 • True Key що це таке

  Так що це за програма True Key? Дана програма позиціонується як менеджер паролів, для різних інтернет-ресурсів і програм. Тру Кей дозволяє легко зберігати всі ваші паролі до різних програм і сайтів, підтримує різні варіанти введення паролів, включаючи розпізнавання особи через камеру, зчитування відбитків пальців, підтвердження через е-мейл, головний пароль (master password), а також пароль надійного пристрою.


  Розпізнавання особи з Тру Кей


  Даний продукт інтегрується у всі популярні браузери, підтримуючи синхронізацію між різними пристроями і багатофакторну перевірку автентичності.

  Головною перевагою цієї програми True Key є те, що вам буде достатньо одного разу залогуватися в даний менеджер паролів, і з цього часу він бере всю вашу аутентифікацію на себе, здійснюючи автоматичне введення паролів і їх захист шифруванням.

  Відомо, що ця програма True Key має обмежену безкоштовну версію (максимум 15 збережених паролів) і платну повну версію (коштує близько 20 доларів в рік, кількість паролів необмежено). Продукт працює з операційними системами Windows, Mac OS, Android і iOS.


  При цьому на ринку представлені і програми-конкуренти, такі як KeePass, 1U Password Manager та інші.


  Звідки True Key на вашому комп'ютері

  У розгляді питання «True Key що за програма» важливо пояснити, звідки вона з'являється на комп'ютері. Дуже часто програма з'являється на ПК в результаті бандлинга, коли разом з основною програмою встановлюються й інші, на зразок описуваної тут.

  Прикладом описаного може служити інсталяція Тру Кей разом з установкою Adobe Flash Player, коли останній завантажується зі свого офіційного сайту. За замовчуванням, разом з Адобе Флеш, користувач отримує і «доважок» у вигляді McAfee Scan Plus і True Key, які інсталюються на комп'ютер користувача і починають працювати.


  Бандлинг з Адобе Флеш


  Середній користувач досить рідко встановлює подібні програми (завантажити «Тру Кей» можна з сайту Інтел, а також у відповідних магазинах для Android і iOS), тому якщо даний софт потрапив на ваш комп'ютер без вашого бажання, тоді варто подумати над його видаленням з вашого ПК.

  Як працювати з True Key

  Розповідь про те, що це True Key, був би неповним без опису того, як працювати з цією програмою. Скачайте та встановіть програму (відповідна посилання на сайт Интела знаходиться трохи вище), створіть майстер-пароль, при необхідності імпортувати паролі з браузера, і тепер Тру Кей буде зберігати і захищати всі ваші паролі.


  Створюємо профіль


  При відвідуванні сайтів з вже збереженими паролями менеджер буде вводити аутентифікаційні дані за вас, а при створенні нових паролів Тру Кей буде використовувати спеціальний генератор паролів, який буде генерувати пароль з 16 різних символів.

  Як позбутися від True Key

  При всіх її плюсах програма True Key часто вважається небажаним гостем на користувацьких комп'ютерах. Деякі антивіруси визначають її як «небажане», аутентифікація по обличчю не завжди працює коректно, програма постійно висить у фоні і завантажує комп'ютер - загалом, мінусів у неї вистачає.

  Тому, якщо ви задумалися над питанням «як видалити True Key?», то відповідь на нього досить проста.

 • Закрийте всі браузери, перейдіть в «Панель Управління».
 • Виберіть пункт «Видалення програм».
 • Знайдіть в списку встановлених програм «Intel Security True Key» та, натиснувши на неї, видаліть програму.

 • Деинсталлируем True Key


  Якщо ж раптом стандартний механізм видалення даного продукту не допоміг, тоді варто використовувати інструментарій програми CCleaner. Для початку зупиніть сам процес (натисніть на Ctrl Alt Del, запустіть Диспетчер Завдань, перейдіть у вкладку «Процеси», знайдіть процес Intel Security True Key, клікніть на нього, а потім натисніть кнопку «Завершити процес» знизу), потім запустіть CCleaner, перейдіть там у вкладку «Сервіс», виберіть пункт «Видалення програм», знайдіть і видаліть True Key.

  Також не завадило б видалити програму (стандартним чином) під назвою McAfee Aplication Installer, існує можливість, що вона може знову встановити True Key на ваш комп'ютер.

  Відео огляд

  У даній статті я розглянув питання - True Key що за програма і як видалити її з вашого ПК. В першу чергу вона може знадобитися тим користувачам, які працюють з безліччю сайтів на корпоративному рівні, де пам'ятати всі паролі дійсно досить важкувато. Пересічним же користувачам, що використовують мінімум паролів, навряд чи згодиться функціонал Тру Кей, тому я б радив видалити даний продукт за стандартною методикою, описаною трохи вище.

  Рекламний блок