Як відв'язати номер сторінки Вконтакте - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


У процесі роботи з соціальною мережею ВК може виникнути необхідність відв'язати свій мобільний номер від своєї сторінки «Вконтакте». Це може бути пов'язано з втратою сім-карти, переходом користувача на новий мобільний номер або простим бажанням «не світити» номер свого мобільного телефону в соціальних мережах. У цьому матеріалі я розповім, як відв'язати номер від своєї сторінки Вконтакті, і що необхідно для цього зробити.


Від'єднуємо телефонний номер в VK


Зміст статті:

 • 1 Особливості відв'язування мобільного номера сторінки Вконтакте
 • 2 Спосіб 1. Міняємо номер телефону
 • 3 Спосіб 2. Як відв'язати номер віддаленої сторінки
 • 4 Спосіб 3. Як відв'язати номер заблокованої сторінки
 • 4.1 Відео

 • Особливості відв'язування мобільного номера сторінки Вконтакте

  Перш ніж почати описувати варіанти від'єднання номера вашого мобільного від вашої сторінки «Вконтакте», варто насамперед згадати, що повністю відв'язати номер вашого мобільного від вашої сторінки не вийде. Якщо в більш ранньому функціоналі «Вконтакте» можна було відв'язати номер (перейшовши за цією адресою vk.com/deact.php) і залишити лише ваш е-мейл, то нині, з зростанням вимог до безпеки та конфіденційності даних користувача, прив'язка до сторінки мобільному телефону виглядає чи не єдиною панацеєю від різних шахраїв, хакерів, спамерів та інших подібних «діячів».


  Тому, основною альтернативою в даному випадку є зміна вашого поточного номера на інший номер, менш актуальне для вас. Якщо у вас виникнуть питання по ходу виконаних дій зверніться в техпідтримку ВК.

  Спосіб 1. Міняємо номер телефону

  Отже, якщо вам потрібно відв'язати номер від ВК, тоді вам знадобиться нова сімка, до якої вам буде необхідно прив'язати вашу сторінку після «відв'язування» її від попереднього номера.

  Для реалізації цього виконайте наступні дії:


 • Перейдіть в налаштування вашого облікового запису або просто клікніть сюди);
 • Знаходимо опцію «Номер телефону» і тиснемо на «Змінити» праворуч;
 • Вводимо новий номер нашого телефону і тиснемо на кнопку «Отримати код»;
 • Для прив'язки нового телефону система попросить 2 тижні. Якщо у вас є доступ до старого телефону, то можна прискорити процес, натиснувши на відповідне повідомлення.
 • старий телефон буде висланий код підтвердження, який необхідно буде вести у відповідному полі, після чого ваша сторінка буде автоматично прив'язана до нового номеру.


  Термін до 14 днів позиціонується як «подушка безпеки» проти різних шахраїв, дозволяючи користувачеві відновити доступ до своєї сторінки за умови її злому.

  Спосіб 2. Як відв'язати номер віддаленої сторінки

  Якщо вам необхідно відв'язати номер від віддаленої сторінки Вконтакте, то врахуйте, що навіть при видаленні вашої сторінки її номер залишається в базі номерів соціальної мережі «Вконтакте». Тому єдиним варіантом відв'язати ваш номер від віддаленої сторінки є створення нової сторінки у «VK», і прив'язки старого номера вже до неї, внаслідок чого він буде отвязан від віддаленої раніше сторінки.

  Отже, покроковий алгоритм реалізації даного методу виглядає наступним чином:

 • Створюєте в «VK» нову сторінку, а мобільним номером до неї вказуєте свій поточний номер (до якого була прив'язана віддалена сторінка);
 • Система попередить вас, що цей номер був раніше прив'язаний до іншої сторінки;
 • Тиснемо на напис «Натисніть сюди» і наш телефонний номер буде відтепер прив'язаний до нової сторінки і отвязан від старої;
 • При необхідності можете змінити поточний номер на новий номер, як зазначено в способі №1.
 • Спосіб 3. Як відв'язати номер заблокованої сторінки

  Якщо ваша сторінка була заблокована (заморожена) на деякий час, і вас цікавить питання від'єднання телефонного номера сторінки ВК якщо вона заблокована, тоді можна скористатися особливістю функціоналу «Вконтакте», яка існувала раніше (чи є вона на момент, коли ви читаєте цей матеріал – перевірте самі).

  Коли ви спробуєте перейти на свою сторінку, і побачите повідомлення про «заморожування», то натисніть на напис «Вказати інший номер» на екрані попередження, внаслідок чого ви отримаєте можливість змінити старий номер, прив'язаний до вашої сторінки, на новий. Вкажіть дані нового номера, підтвердіть його через смс, і попередній номер буде отвязан від вашої заблокованою сторінки.


  Вказуємо інший номер в ВК


  Ну, а потім необхідно буде натиснути на кнопку «Розморозити сторінку» (якщо, звісно, вас заблокували не назавжди) і пройти невеликий тест з кількох питань для остаточної «розморожування» вашого облікового запису.

  Відео

  Вище мною були розглянуті кілька способів того, як прибрати мобільний номер сторінки Вконтакте. На жаль, можливість повної відв'язування телефонного номера сторінки вже не підтримується функціонал соціальної мережі, тому єдиною стоїть альтернативою є заміна у налаштуваннях сторінки вашого основного телефонного номера на другорядне. Якщо ж у вас спостерігаються якісь проблеми зі зміною вашого номера, тоді варто звернутися в службу підтримки, попросивши допомоги у вирішенні вашої проблеми у адміністрації сайту.

  Рекламний блок