вставити GIF в презентацію PowerPoint - все про комп'ютери

Рекламний блок

При створенні презентацій в програмі PowerPoint не рідко виникає бажання урізноманітнити слайди якимись рухомими або інтерактивними елементами. Один з варіантів — це вставити в презентацію PowerPoint анімовану GIF картинку або так звану «діфку». У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як це можна зробити у редакторі презентацій PowerPoint 2010, 2013 або 2016.


На щастя, робиться це дуже просто. «Гифки» вставляються в презентацію PowerPoint точно також, як і будь-які інші зображення. Наприклад, ви можете перейти на вкладку «Вставка», натиснути на кнопку «Малюнок» і у вікні, що відкрилося, вибрати потрібну GIF анімацію. Або ви можете просто перетягнути GIF файл з будь-якої папки у вікно програми PowerPoint. Так чи інакше, анімовані GIF зображення з'явиться у вашій презентації.

Треба відзначити, що в режимі редагування презентації GIF анімація не працює і відображається просто як статичне зображення. Але, якщо ви запустіть перегляд презентації, GIF анімація буде працювати як належить.

Також потрібно пам'ятати, що більшість ефектів, які можна додати до зображення в PowerPoint будуть перетворювати анімовану GIF картинку в статичне зображення. Наприклад, якщо ви додасте до GIF картинці рамку, то отримаєте статичне зображення. У теж час, при додаванні тіней GIF анімація продовжує працювати.

Якщо вам потрібно вставити GIF анімацію на всі слайди презентації, і ви хочете, щоб GIF картинка завжди була в одній точці екрана, то це також можна зробити. Для цього просто вставити GIF картинку на один із слайдів і додайте її в тому місці, де вона повинна знаходитися. Після цього виділіть її за допомогою миші та скопіюйте за допомогою комбінації клавіш CTRL-C. Після цього потрібно вставити GIF картинку на інші кадри з допомогою комбінації CTRL-V. При такому копіюванні зображення завжди буде розташовуватися в одній і тій же точці і не буде переміщатися по екрану при переході від слайда до слайда.

Рекламний блок