При завантаженні аудіозаписи сталася помилка, спробуйте оновити сторінку - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


При натисканні на кнопку відтворення якої-небудь записи в соціальній мережі «Вконтакте» користувач може зіткнутися з повідомленням «При завантаженні аудіозаписи сталася помилка. Спробуйте оновити сторінку». Зазвичай це пов'язано з черговими оновленнями функціоналу «VK», що проводяться адміністрацією сайту, але бувають і випадки, коли в зазначеної дисфункції винні налаштування мережі користувача, некоректно працюючий браузер, а також різні VK-плагіни (наприклад, «VKMusic» або «VKSaver»). У цій статті я розповім, чому виникає ця проблема, які її причини, і як виправити «При завантаженні аудіозаписи сталася помилка» на вашому ПК.


Текст повідомлення «При завантаженні аудіозаписи сталася помилка»


Зміст статті:

 • 1 Передісторія появи помилки
 • 2 Суть і причини дисфункції
 • 3 При завантаженні аудіозаписи помилка в ВК – як виправити
 • 4 Висновок

 • Передісторія появи помилки

  28 квітня 2017 року адміністрація «Вконтакте» проголосила перехід соціальної мережі на новий аудіо функціонал. Був кардинально перероблений музичний розділ, покращена система рекомендацій щодо пошуку музики, з'явилися нові обкладинки альбомів.


  Окремою стороною новації стало введення платного музичного контенту в VK. Оскільки проблема піратства в VK стоїть досить гостро, то власник «Вконтакте» – компанії Mail.ru Group, робить кроки, спрямовані на виправлення ситуації, кон'юнктури, і поліпшення ситуації з дотриманням авторських прав.


  Реклама нового музичного розділу в VK


  Суть і причини дисфункції

  Як це зазвичай буває, перехід на новий аудиофункционал VK не пройшов гладко. У ряду користувачів перестали відтворюватися більшість аудіозаписів, при спробі відтворити якусь композицію активна рядок просто перескакує на композицію нижче, і, врешті-решт, на екрані з'являється повідомлення «При завантаженні аудіозаписи сталася помилка. Спробуйте оновити сторінку».

  Зрозуміло, оновлення сторінки не змінює рівним рахунком нічого, змушуючи користувача шукати варіанти рішень в мережі. Але, в даному випадку, все досить просто, причиною дисфункції є не до кінця «відшліфоване» оновлення аудиораздела ВК, і користувачеві залишається просто чекати, поки розробники зволять виправити ситуацію.


  Також у досить рідкісних випадках причиною дисфункції «При завантаженні аудіозаписи сталася помилка» може бути наступне:


 • Випадковий збій вашого ПК;
 • Некоректно працюючий браузер;
 • Нестабільна робота плагінів до VK (VKSaver, VKMusic, VK Plugin і так далі);
 • Невірний протокол мережевого підключення;
 • Проблеми з роботою Adobe Flash Player.


  Виправляємо помилку відтворення аудіо VK


 • При завантаженні аудіозаписи помилка в ВК – як виправити

  Як я вже писав вище, в більшості випадків це проблема самих розробників, які не до кінця опрацювали новий функціонал аудиораздела ВК. Найкращим рішенням тут буде просто почекати пару днів, або написати лист в технічну підтримку VK c описом вашої проблеми.

  Також можна спробувати виконати наступні кроки, здатні допомогти позбавитися від повідомлення «При завантаженні аудіозаписи сталася помилка» на вашому комп'ютері:

 • Якщо ви зустрілися з даною помилкою вперше, тоді спробуйте просто перезавантажити ваш комп'ютер;
 • Спробуйте використати інший браузер для прослуховування аудіокомпозицій ВК;
 • Вимкніть (видалити) браузерні плагіни для роботи з «Вконтакте». Перейдіть в налаштування вашого браузера, потім в доповнення (розширення), знайдіть там плагіни до VK і відключіть (видалити) їх;
 • Вимкніть протокол інтернету версії 6 на вашому ПК. Перейдіть в «Панель управління» - «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом». Натисніть на «Зміна параметрів адаптера», знайдіть у списку підключень ваше інтернет-підключення, наведіть курсор на нього, і клацніть правою клавішею миші. У контекстному меню виберіть «Властивості». У віконці властивостей зніміть галочку поруч із «Протокол інтернету версії 6», натисніть «Ок», і перезавантажте комп'ютер.


  Відключаємо шосту версію протоколу


 • Використовуйте безпечне з'єднання в VK. Перейдіть в налаштування вашого облікового запису в VK (клікніть на аватарку вашого аккаунта праворуч, і виберіть «Налаштування», потім перейдіть у вкладку «Безпека», і внизу поставте галочку поруч із пунктом «Використовувати захищене з'єднання (HTTPS)»;
 • Встановіть свіжу версію Adobe Flash Player. Для користувачів браузера Chrome рекомендую після установки даної програми набрати в адресному рядку chrome://plugins і натиснути enter. У вікні знайти параметр «Adobe Flash Player» і встановити галочку на пункті «Запускати завжди».


  Встановіть галочку на опції «Запускати завжди»


 • Висновок

  У більшості випадків причиною появи повідомлення «При завантаженні аудіозаписи сталася помилка» є некоректна робота самого ресурсу VK. У цій ситуації рекомендується почекати пару днів, поки розробники виявлять і виправлять знайдені проблеми, відновивши тим самим нормальну роботу музичного розділу. Крім того рекомендую скористатися порадами, перерахованими мною вище, вони можуть виявитися дієвими та ефективними у вашому конкретному випадку.

  Рекламний блок