Як видалити непотрібні програми з комп'ютера - все про комп'ютери

загрузка...

згодом на комп'ютері неминуче накопичуються непотрібні програми. Це відбувається в основному із-за того, що багато програм встановлюються для вирішення однієї конкретної проблеми. І після вирішення даної проблеми вони більше не потрібні.

Такі програми залишаються на жорсткому диску і як мінімум з'їдають вільне місце. А у багатьох випадках вони ще і завантажуються при старті комп'ютера, створюючи паразитне навантаження і сповільнюючи роботу дійсно корисних програм. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то дана стаття повинна вам допомогти. Зараз ви дізнаєтеся, як видалити непотрібні програми з комп'ютера.


Як видалити непотрібні програми з комп'ютера через Панель управління

найпростіший спосіб видалення непотрібних програм це видалення через спеціальну утиліту в Панелі правління. Для того щоб скористатися цим способом відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Видалення програм».

Також ви можете відкрити цю утиліту за допомогою пошуку. Відкрийте меню Пуск і введіть в пошукову форму фразу «Видалення програм», після чого запустіть знайдену програму.

Після відкриття утиліти «Видалення програм», перед вами з'явиться список всіх встановлених на комп'ютері програм. Для того щоб видалити непотрібні програми вам потрібно знайти їх у цьому списку. Після цього знайдену програму потрібно виділити мишкою і натиснути на кнопку «Видалити», яка з'явиться над списком.

Після цього відкриється інсталятор програми, який запропонує вам видалити її.

Далі потрібно слідувати інструкціям інсталятора. У більшості випадків, для того щоб видалити непотрібну програму з допомогою інсталятора досить натиснути на кнопку «Видалити».

Як видалити непотрібні програми з комп'ютера за допомогою MyUninstaller

Також ви можете видаляти непотрібні програми з комп'ютера за допомогою спеціальних програм для видалення інших програм. Таких програм існує досить багато. Наприклад: Revo Uninstaller, ZSoft Uninstaller, MyUninstaller і багато інші.

У даному матеріалі ми продемонструємо процес видалення програм на прикладі MyUninstaller. Дана програма є повністю безкоштовною, вона не вимагає установки і користуватися нею дуже просто. Завантажити дану програму можна з офіційного сайту.

Після запуску даної програми вона проаналізує ваш комп'ютер і знайде всі встановлені програми. Аналіз може зайняти 1-2 хвилини.

Після цього у вікні програми з'явиться список всіх встановлених на вашому комп'ютері програм. Тут потрібно виділити непотрібну програму, яку ви хочете видалити, і натиснути на кнопку із зображенням кошика.

Після цього відкриється інсталятор програми і запропонує вам видалити її.

Далі потрібно діяти згідно інструкцій інсталятора. У більшості випадку достатньо натиснути на кнопку «Видалити».

загрузка...
загрузка...