Як користуватися Android Pay в Росії - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Носити з собою гаманець, набитий грошима та картками, не завжди зручно. Гроші можуть вкрасти, картки випасти, а дія «людського фактора» робить такі способи оплати не завжди практичними. Нещодавно з'явилася в Росії система «Android Pay» бере на себе вирішення цих та суміжних їм питань. Тепер ваш смартфон послужить як вашого гаманця, а сам процес оплати відбувається за частку секунди. Ви просто тримайте ваш смартфон до платіжного терміналу, і гроші за придбаний товар автоматично списуються з вашої картки. Зручно, чи не так? У даній статті я розповім, що таке «Android Pay», як користуватися «Android Pay» в Росії, і яка специфіка роботи даного платіжного інструменту.


pay


Зміст статті:

 • 1 Що таке Android Pay?
 • 2 Вимоги для роботи з Android Pay
 • 3 Як працює Android Pay
 • 4 Як використовувати «Android Pay» в Росії
 • 5 Наскільки «Android Pay» безпечний
 • 6 Висновок

 • Що таке Android Pay?

  «Android Pay» - це мобільний гаманець від компанії Google, нещодавно прийшов у Росію. Він реалізується з допомогою установки на ваш Android-смартфон однойменного програми, до якого прив'язуються ваші кредитні та дебетові картки, картки лояльності та інші платіжні засоби.


  Тепер ваш смартфон є універсальним платіжним засобом, для застосування якого достатньо розблокувати ваш гаджет, а потім піднести його до терміналу, який підтримує безконтактні NFС-платежі.

  Попередником «Андроїд Пий» є система «Google Wallet» (гаманець від Гугл), яка раніше обкатку. А потім і трансформувалися в «Android Pay» - більш практичну, зручну і безпечну платіжну систему. Далі я розповім, як користуватися додатком Android Pay в Росії.


  Вимоги для роботи з Android Pay

  Для роботи з Android Пий» вам знадобиться сучасний Андроїд-смарфона (з встановленою на нього версією ОС Android 4.4 KitKat і вище) з підтримкою технології NFC, «рідна» для телефону операційна система. А також відсутність на телефоні рут-прав та програми «Samsung MyKnox». Кастомний прошивки, рут-права та інші сліди кардинального втручання користувача в роботу пристрою роблять користування «Android Pay» на вашому смартфоні неможливим.


 • Якщо ваш смартфон відповідає даним вимогам, буде достатньо перейти в Плей Маркет, і встановити додаток «Android Pay» на ваш пристрій.
 • Після його запуску буде необхідно прив'язати до додатка ваші банківські карти (сфотографувати банківську карту, і вказати інші необхідні дані).
 • Після чого пристрій буде готовий до роботи.
 • Термінали, які вміють працювати з «Андроїд Пий» маркуються спеціальними значками (зокрема, зеленим андроїдом).

 • Наявність даних значків на касах і платіжних терміналах вказує на їх готовність працювати з «Андроїд Пий»


  Як працює Android Pay

  Для того, щоб користуватися Android Pay додатком досить розблокувати телефон і піднести його платіжного терміналу продавця. Запуск програми «Android Pay» не обов'язковий, але не забудьте активувати функціонал «NFC» в налаштуваннях телефону. При цьому якщо ваш платіж більше 1 тисячі рублів, то в деяких випадках може знадобитися підтвердження платежу з допомогою введення пін-коду вашої карти.

  З допомогою цієї платіжної системи можна розплачуватися в інтернеті. Для цього продавець повинен розмістити на своєму сервісі спеціальну кнопку «Pay» з зеленим роботом, натиснувши на яку активується згаданий додаток «Анроид Пий», з допомогою якого і підтверджується ваш платіж.


  Для здійснення платежу досить піднести смартфон до терміналу


  Як використовувати «Android Pay» в Росії

  Спочатку, система Android Pay» була запущена 11 вересня 2015 року в США, пройшла там вдалу апробацію, і потім стала використовуватися в інших країнах. У Росії її поява датується 23 травня 2017 року, коли було заявлено про офіційний старт програми в нашій країні.

  При цьому робота зазначеної платіжної системи не позбавлена і недоліків, наприклад, замість індексу Москви система приймає індекс Московської області. Крім того, далеко не у всіх магазинах можна скористатися перевагами «Андроїд Пий» - продукт тільки починає свою дорогу, і його майбутнє в Росії ще попереду.

  Нині ж роботу з Android Пий» підтримують такі банки як «Ощадбанк» , «Альфа-банк», «ВТБ-24», «Райффайзен банк», «Російський стандарт», «банк Тінькофф», «АК БАРС», «Бінбанк», «МТС Банк», «Відкриття», «Промсвязьбанк», «Россельхозбанк», також сервіс «Яндекс.Гроші» та інші.


  «Андроїд Пий» працює з картами Visa, MasterCard, Discover, American Express


  Наскільки «Android Pay» безпечний

  В основі «Анроид Пий» лежить принцип токенизации, згідно з яким для кожної фінансової транзакції створюється індивідуальний набір символів, так званий «маркер». Реальні дані користувача і платіжних засобів зашифировываются, зберігаються на серверах компанії «Google», і застосовуються для створення чергових токенів. Розшифрувати таку систему навряд чи вдасться.


  Ваші платежі з допомогою «Андроїд Пий» повністю захищені


  Висновок

  В даному матеріалі було розглянуто платіжна система Android Пий», і як користуватися «Android Pay» в Росії. Цей платіжний інструмент тільки починає своє поширення в нашій країні, при цьому його плюси очевидні – з собою не потрібно носити платіжні засоби (їх замінює один смартфон). Оплата здійснюється миттєво, проведення платежів абсолютно безпечно, а самі платежі підлягають шифруванню. При цьому технологія має й недоліки – досить багато залежить від батареї телефону (якщо вона розрядиться проведення платежів стане неможливим), не можна використовувати Android Пий» для зняття готівки і так далі. Оскільки система продовжує розвиватися, то ми очікуємо подальшого вдосконалення її функціоналу, і, впевнений, в майбутньому багато з нас повною мірою оцінять переваги «Android Play» в нашому житті.

  загрузка...
  загрузка...