Як знайти та відкрити папку AppData в Windows 7 або 10 - все про комп'ютери

загрузка...

Папка AppData використовується багатьма програмами та комп'ютерними іграми для зберігання своїх налаштувань і інших даних, які їм потрібні для роботи.

Наприклад, при установці веб-браузера Opera, сама програма встановлюється в папку Program Files, але при цьому профіль користувача знаходиться в папці AppData\Roaming\Opera. У той же час веб-браузер Google Chrome повністю встановлюється в папку AppData\Local\Google. Аналогічна ситуація і з багатьма іграми. Наприклад, популярна комп'ютерна гра Minecraft зберігає свої налаштування і моди в папці AppData\Roaming\.minecraft.

У даній статті ви зможете дізнатися, як знайти та відкрити папку AppData. Стаття буде актуальна для всіх сучасних версій Windows, включаючи Windows XP, Windows 7, Windows 8 і Windows 10.


Спосіб № 1. Відкриття папки AppData через меню «Виконати».

Самий простий і швидкий спосіб відкрити папку AppData це скористатися меню «Виконати». Для цього спочатку потрібно відкрити меню «Виконати». Якщо ви користуєтеся Windows XP, для цього достатньо відкрити меню «Пуск» і вибрати пункт «Виконати».

Якщо ж у вас Windows 7, Windows 8 або Windows 10, то для того щоб відкрити меню «Виконати» просто натисніть комбінацію клавіш Windows-R.

Так чи інакше, перед вами з'явиться меню «Виконати». Для того щоб відкрити папку AppData вам потрібно ввести команду %appdata% (зі знаками відсотка) і натиснути на клавішу вводу. Після цього перед вами відразу відкриється папка AppData.

до Речі, подібним чином можна відкривати та інші системні папки. Наприклад, ви можете ввести %systemroot% для того, щоб відкрити папку Windows. Для того щоб дізнатися весь список таких команд, відкрийте командний рядок і введіть команду «set».

Спосіб № 2. Відкриття папки AppData вручну.

Також ви можете знайти та відкрити папку AppData вручну. Для цього спочатку потрібно включити відображення прихованих і системних папок. В Windows 7 для цього потрібно відкрити будь-яку папку, натиснути на кнопку ALT, відкрити меню «Сервіс» вибрати «Параметри папок».

У Windows 8 або Windows 10 для цього потрібно відкрити будь-яку папку, перейти на вкладку «Вид» і натиснути на кнопку «Параметри».

Так чи інакше, перед вами з'явиться вікно «Параметри папок». У цьому вікні слід перейти на вкладку «Вид».

На вкладці «Вид» є список додаткових параметрів. У цьому списку потрібно вимкнути функцію «Приховувати захищені системні файли» і включити функцію «Показувати приховані папки і диски». Після чого потрібно зберегти налаштування за допомогою кнопки «Ok».

Після цього можна приступати до пошуку папки AppData. У Windows XP дана папка зазвичай доступна за адресою «C:\Documents and Settings\Ім'я користувача\Application Data». У Windows 7 і більш нових версіях папка AppData знаходиться за адресою «C:\Users\Имя користувача\AppData».

загрузка...
загрузка...