Знайти пісню по уривку онлайн - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Багато хто з нас люблять музику і не уявляє без неї свого життя. Ми слухаємо її вдома і на роботі, в дорозі і на відпочинку, словом, вона є постійним і бажаним атрибутом нашого буття, даруючи гаму яскравих і позитивних емоцій. При цьому часто може виникнути потреба дізнатися виконавця та назва сподобалася нам композиції, але як це зробити людина не знає. У цьому матеріалі я розповім, як знайти пісню по уривку онлайн, які ресурси для цього існують, і як ними користуватися.


Шукаємо пісню по уривку в режимі онлайн


Зміст статті:

 • 1 Як знайти пісню по уривку з допомогою онлайн–сервісів
 • 2 Moomash - знайти пісню з записаного звуку
 • 3 Midomi - допоможе дізнатися музику
 • 4 Audiotag - пошук після завантаження mp3
 • 5 NameMyTune - онлайн сервіс
 • 6 Lyrster - розпізнавання мелодії
 • 7 Висновок

 • Як знайти пісню по уривку з допомогою онлайн–сервісів

  Для того, щоб розпізнати і дізнатися виконавця пісні по маленькому уривку онлайн, вам знадобиться комп'ютер і стабільне підключення до Інтернету хорошої якості. У більшості випадків сервіси, які я опишу нижче, працюють за принципом запису звуку через мікрофон, а потім порівнюють записаний уривок з величезною базою наявних у них пісень.


  Отже, перейдемо до переліку ресурсів, що дозволяють відшукати пісню по уривку онлайн.

  Moomash - знайти пісню з записаного звуку

  Сервіс Moomash допоможе тим користувачам, які хочуть ідентифікувати музику з відеороликів на Youtube. Якщо ви зустрілися з хорошою музикою на Ютуб, але вона ніяк не підписана, тоді просто перейдіть на Moomash, вставити в рядок пошуку посилання на відео з Ютуб, і натисніть на кнопку «Start», це допоможе швидко розпізнати музику по вашому уривку онлайн.

  В залежності від завантаження сервісу процес пошуку аудіо файлу займе від декількох секунд до 15 хвилин, сама ж база сервісу містить більше 7 мільйонів музичних композицій.


  Сервіс визначення пісень з відео Moomash


  Midomi - допоможе дізнатися музику

  Для того, щоб знайти аудіо по уривку онлайн, ви можете скористатися популярним сервісом Midomi, який навчений розпізнавати не тільки музичне звучання з якого-небудь магнітофона, але і ваш власний спів. Співайте або насвистывайте в мікрофон мотиви улюбленої мелодії, а сервіс у свою чергу виконає порівняння вашої композиції з базою, що включає більше 2 мільйонів треків.


  Для того, щоб скористатися можливостями ресурсу перейдіть на нього (посилання), натисніть на велику кнопку з написом Click or sing or hum», і заспівайте улюблений відрізок сподобалася композиції. Програма пошукає збіги і видасть вам результат.


  Сервіс Midomi


  На «Мидоми» ви можете створити свій профіль і приєднатися до спільноти з подібними до ваших музичними смаками й інтересами, співати улюблені пісні і ділитися ними з друзями, обговорювати їх і так далі.


  Ще кілька корисних сервісів! Як знайти пісню по звуку.

  Audiotag - пошук після завантаження mp3

  Особливості даного сервісу в тому, що завантажуєте на нього аудіофайл з невідомою для вас музикою, а він здійснює пошук у своїй базі композицій, дозволяючи користувачеві знайти трек по уривку онлайн. Зазвичай для вдалої ідентифікації потрібен музичний файл тривалістю звучання 12 і більше секунд, сервіс розуміє абсолютна більшість аудіо форматів, виконуючи якісний пошук улюбленого треку.

 • Щоб виконати пошук на Аудиотег перейдіть на ресурс;
 • Натисніть на кнопку «Browse» і вкажіть ресурсу шлях до потрібної композиції на вашому ПК;
 • натисніть на кнопку «Upload», наберіть код, що підтверджує, що ви людина;
 • Натисніть «Next» і чекайте демонстрації результатів пошуку.

 • Audiotag - робот для розпізнавання музики


  Також ви можете вказати ресурсу посилання на аудіофайл в мережі, розмістивши дану посилання ліворуч від кнопки «Proceed», а потім і натиснувши на цю кнопку для отримання результатів.

  NameMyTune - онлайн сервіс

  Ресурс, побудований на «людському факторі», де ви спочатку співаєте улюблену мелодію, ресурс записує її, а потім інші користувачі намагаються ідентифікувати композицію прослухавши те, що ви наспівали.

  Щоб знайти мелодію по уривку онлайн за допомогою «NameMyTune» виконайте наступне:

 • Перейдіть на даний ресурс (посилання);
 • Натисніть на «Find the name of a song» зліва;
 • Дозвольте сервісу доступ до свого мікрофона;
 • Вкажіть жанр виконуваної вами пісні і епоху її створення (60-е, 70-е, 80-е і так далі);
 • Вкажіть ваш е-мейл для отримання результатів;
 • Натисніть на білу кнопку мікрофона, наспівайте улюблений відрізок 10 і більше секунд, знову натисніть на кнопку мікрофона для закінчення процесу запису, а потім натисніть «Submit» внизу.


  Сервіс NameMyTune


 • Lyrster - розпізнавання мелодії

  Ще один онлайн-сервіс, який я рекомендую щоб відшукати аудіо по уривку онлайн – це Lyrster. Його особливість в тому, що якщо ви знаєте кілька слів вашої композиції (англомовної), то досить вбити їх в рядок пошуку даного сервісу, і він пошукає їх на більш ніж 450 музичних ресурсах. На жаль, сервіс англомовний, та шукає тільки англомовні композиції (при спробі пошукати російськомовний текст сервіс видав мені помилку).

  Щоб шукати потрібну пісню за словами перейдіть на даний ресурс, введіть ці слова в рядок пошуку і натисніть на «Find my song» праворуч, через пару секунд ви отримаєте результат.


  Скріншот Lyrster


  Висновок

  Якщо вам необхідно знайти пісню онлайн по уривку, то зазначені мною сервіси ефективно допоможуть вам у цьому. Якщо ж у вас під рукою є смартфон з підключеним Інтернетом, то рекомендую скористатися додатками Shazam або SoundHound для мобільних платформ – вони шукають пісні не менш ефективно, ніж вищеописані мною сервіси онлайн.

  загрузка...
  загрузка...