Як дізнатися яка в мене оперативна пам'ять - все про комп'ютери

загрузка...

Оперативна пам'ять-це швидка енергозалежна пам'ять, яка використовується для зберігання даних, з якими на даний момент працюють програми. Від швидкості роботи даної пам'яті і її обсягу безпосередньо залежить загальна продуктивність всієї системи.

Тому при оновленні конфігурації комп'ютера, в першу чергу замінюють оперативну пам'ять або розширюють її обсяг. Але, для цього необхідно знати, яка оперативна пам'ять встановлена на комп'ютері на даний момент. У даній статті ми розповімо про те, як дізнатися, яка у вас оперативна пам'ять.


Спосіб № 1. Використовуємо програму CPU-Z.

Програма CPU-Z призначена для отримання інформації про процесор. Але, з її допомогою можна також дізнатися характеристики оперативної пам'яті. Для цього скачайте програму з офіційного сайту (вона безкоштовна), встановіть і запустіть з правами адміністратора. Після запуску програми CPU-Z, потрібно перейти на вкладку «Memory». На цій вкладці ви зможете отримати інформацію про тип оперативної пам'яті, її об'єм, тактовій частоті і таймінгах.

Якщо вам потрібно інформація про процесор, материнської плати або графічному адаптері, то вам потрібно просто перейти на відповідну вкладку програми CPU-Z.

Спосіб № 2. Використовуємо програму HWiNFO.

Також ви можете дізнатися яка у вас оперативна пам'ять за допомогою програми HWiNFO. Дана програма, як і CPU-Z, є повністю безкоштовною і її також можна абсолютно безкоштовно завантажити з офіційного сайту. Але, на відміну від CPU-Z, дана програма надає набагато більше інформації про вашому комп'ютері. Для того щоб дізнатися потрібні нам характеристики оперативної пам'яті, відкриваємо програму і переходимо в розділ «Memory».

Тут буде відображатися обсяг оперативної пам'яті, тактова частота і таймінги.

загрузка...
загрузка...