: Що робити якщо комп'ютер не бачить телефон через USB провід - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Сучасний рівень розвитку смартфонів, персональних комп'ютерів і планшетів вражає уяву. Проте, набір всіляких функцій і опцій не гарантує гаджету стовідсоткову справність. Досить часто користувачі стикаються з проблемою, коли комп'ютер не бачить телефон через usb. Перш ніж кидатися і необдумано усувати несправність, варто розібратися з її причиною. Нижче будуть розглянуті основні з них.


Основні причини відсутності контакту між телефоном і комп'ютером


Зміст статті:

 • 1 Збій програмного забезпечення
 • 2 Несправний usb-провід або роз'єм
 • 3 Комп'ютерні віруси
 • 4 Несправність прошивки або драйвера
 • 5 Як попередити несправність
 • 6 Що робити, якщо комп'ютер не бачить телефон

 • Збій програмного забезпечення

  Однією з основних причин подібної несправності може бути невідповідність програмного забезпечення, яке встановлено на комп'ютер і телефон. Ідеально, якщо перед підключенням гаджета до пк, ви заздалегідь встановіть на ньому програму, відповідну вашому телефону.

  Багато користувачів персональних комп'ютерів нехтують додатковими установками, не вважаючи їх належною мірою необхідними. Однак, ви повинні розуміти, що вони значно полегшують взаємодію комп'ютера і телефону, не піддаючи той і інший гаджет непередбачених ризиків. Тому, завжди краще витратити зайві півгодини на установку програмного забезпечення, відповідного телефону, що згодом звертатися до дорогих фахівців, або зовсім не мати можливості налаштувати контакт між пристроями.


  У тому випадку, якщо менеджер роботи зі смартфоном на комп'ютері, але ви як і раніше не бачите з'єднання, спробуйте одночасно перезавантажити обидва гаджета.


  Несправний usb-провід або роз'єм

  Ще однією досить поширеною причиною, по якій з'єднання між двома пристроями не може бути встановлено, є несправність роз'ємів.

  Якщо роз'єм на комп'ютері знаходиться в робочому стані, то зверніть увагу на usb-шнур. Неозброєним поглядом знайти поломку складно, навіть якщо вона є. Тому спробуйте підключити до комп'ютера яке-небудь інший пристрій. Якщо з'єднання не встановлено, то причиною відсутності контакту вашого телефону і комп'ютера є несправність шнура. У цьому випадку вам потрібно буде просто купити новий.

  Можливий і інший варіант. Ви підключали свій смартфон до якого-небудь іншого пристрою, і з'єднання було встановлено. В такому випадку справи йдуть набагато гірше, оскільки вам буде потрібна допомога професіонала, без належної освіти ви навряд чи зможете самостійно усунути несправність.

  Комп'ютерні віруси

  Сильний вірус здатний вивести з ладу цілу систему. Вірус може поширитися і на драйвери - це програми, які відповідають за функціональний зв'язок. Відповідно, ще однією причиною того, що комп'ютер не бачить телефон через usb може бути вірусне ураження.

  Краще профілактикою такого роду труднощів можуть бути антивірусні програми, які систематично оновлюються і лікують віруси, якщо такі є. Тому, якщо контактне з'єднання між апаратурою відсутня, то перевірте на наявність вірусів і ту і іншу апаратуру.

  При виявленні вірусів, їх необхідно відразу ж усунути і після цього перезавантажити гаджети.

  Несправність прошивки або драйвера

  У більшості випадків проблему, за якою комп'ютер не бачить телефон через usb, можуть вирішити драйвери. Є ймовірність, що при установці драйверів були допущені які-небудь помилки, які і спричинили за собою такі наслідки.

  Переконавшись у тому, що драйвери знаходяться в справності, вивчіть прошивку телефону на предмет актуальності. Можливо вона застаріла і потребує відповідного оновлення. Зробіть це самостійно або зверніться до фахівців.

  Як попередити несправність

  Вище були перераховані основні випадки, в яких може відбутися збій з'єднання. Насправді їх набагато більше, і умовно вони поділяються на ті, з якими ви можете впоратися самостійно і ті, які можуть усунути тільки професіонали.

  Заздалегідь прийнявши певні заходи, ви зможете попередити подібну ситуацію:

 • Своєчасно перевіряйте комп'ютер і телефон на наявність вірусів і при необхідності, лікуйте їх. Якщо ви не в силах самостійно справитися з цією проблемою, віднесіть гаджет в сервіс, бажано фірмовий.
 • Уникайте можливого попадання води в роз'єм або на usb-шнур. В іншому випадку ретельно висушіть феном апаратуру. Також бережіть ваші мобільні пристрої від попадання прямих сонячних променів, вони сприяють швидкої псування вашого майна.
 • Слідкуйте за тим, щоб на вашому комп'ютері або смартфоні завжди було встановлено свіже оновлення.
 • Перед тим, як підключити новий телефон до комп'ютера, попередньо встановіть на ньому програмне забезпечення, відповідне фірмі смартфона.
 • Встановлюйте драйвери, що відповідають вашому робочому устаткуванню.
 • Що робити, якщо комп'ютер не бачить телефон

  Як би банально це не звучало, але саме перше, що необхідно зробити у разі такої ситуації - це перезавантажити обидва пристрої, попередньо відключивши одне від іншого.

  Після того, як перезавантаження буде повністю завершена, і всі оновлення можете підключати телефон до основного пристрою.

  Якщо на вашому комп'ютері не встановлено фірмове забезпечення, яке відповідає виробнику смартфона, то потрудіться встановити його. Як вже говорилося раніше, це може сильно полегшити взаємодію пристроїв.
  Якщо ви встановили, що причина, по якій телефон не взаємодіє з комп'ютером полягає в usb-проводі, то поміняйте його. Досить часто бажаючи заощадити деяку суму грошей, користувачі набувають китайські дроти. Їх головна характеристика полягає в тому, що вони одночасно підходять до всіх комп'ютерів і не підходять до жодної. Якщо ви придбали такий провід, і він не «контачить» з вашим комп'ютером, то ви навряд чи зможете з цим щось зробити.

  Цілком ймовірно, що причина відсутності контакту між пристроями криється в чомусь більш складному, з чим ви не в змозі будете впорається самостійно. Є ймовірність, що справа в глобальній поломки комп'ютера, і тут вам точно знадобиться професіонал.

  загрузка...
  загрузка...