Як зберегти діфку на Айфон і комп'ютер з ВК, Твіттер, Однокласників - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Популярний растровий формат зображень «GIF» часто можна зустріти в різних соціальних мережах. Тамтешні користувачі регулярно стикаються з gif-анімацією у вигляді забавних епізодів з життя домашніх тварин, пам'ятних кадрів мультиплікаційних чи художніх фільмів, і іншого подібного контенту. Деякі «гифки» виглядають особливо привабливо, і у багатьох з користувачів з'являється бажання зберегти на свій комп'ютер або Айфон. У цьому матеріалі я допоможу таким користувачам і розповім, як зберегти діфку на Айфон і комп'ютер з ВК, Твіттер, Однокласників, і які способи нам в цьому допоможуть.


Зберігаємо діфку на Айфон і комп'ютер з ВК, Твіттер, Однокласників


Зміст статті:

 • 1 Як зберегти гіф-анімацію з ВК на ПК
 • 2 Як завантажити зображення gif з «Однокласників» на комп'ютер
 • 3 Як скачати гіф з Твіттера на PC
 • 4 Як можна зберегти gif-анімацію на Айфон
 • 5 Висновок

 • Як зберегти гіф-анімацію з ВК на ПК

  Особливістю реалізації функціоналу GIF-роликів в сучасних соціальних мережах є те, що вони звучать як у формі оригінального файлу gif, так і у формі відео формату mp4. Тому, щоб зберегти gif з ВК на комп'ютер, рекомендую виконати наступне:


 • Активуйте програвання гифки у вашому браузері;
 • Наведіть на неї курсор і клацніть правою клавішею мишки;
 • У контекстному меню виберіть «Зберегти зображення як» або «Зберегти зображення як» (таким чином ви зможете скачати діфку безпосередньо в gif-форматі та зберегти її на ПК);


  Використовуйте опцію «Зберегти зображення як» для скачування gif-файлу на ПК


 • Якщо ці опції доступні, а доступна лише опція «Зберегти відео як», тоді виберіть її, і збережіть діфку на ПК у форматі mp4;
 • Тепер необхідно перевести діфку з формату mp4 в формат gif. Для цього скористайтеся одним з онлайн-конвертерів (наприклад, online-converte.com). Перейдіть на цей сайт, натисніть на кнопку «Огляд» і вкажіть ресурсу шлях до раніше збереженого відео на ПК;


  Використовуйте можливості сервісу online-converte.com для конвертації файлів з формату mp4 в gif


 • При необхідності проведіть інші настройки з наявного вибору опцій;
 • Натисніть на кнопку «Конвертувати». Файл буде перетворено в gif-формат, і ви отримаєте можливість зберегти його до себе на ПК в «рідному» форматі gif, а потім і переглянути діфку з допомогою вашого браузера.
 • У мене почали виходити дуже круті гифки з відео при цьому це все відбувається в режимі онлайн, - цікаво як? (коротка стаття інструкція по посиланню).

  Як завантажити зображення gif з «Однокласників» на комп'ютер

  Завантаження гифки з Однокласників на комп'ютер відбувається аналогічно з завантаженні з VK. Ви завантажуєте гіф-анімацію, зберігаєте її як відео в mp4 форматі, конвертуєте через онлайн-конвертер, і отримуєте на виході потрібний результат.

  до Речі, непоганою підмогою в даному питанні може бути установка на комп'ютер програми «Savefrom.net». Після установки цієї програми на екрані з відео з'явиться відповідна кнопка, натиснувши на яку, ви отримаєте можливість вибрати потрібний формат відео (в даному випадку, gif), і завантажити його до себе на ПК.


  Зберігаємо вподобану діфку з однокласників


  Як скачати гіф з Твіттера на PC

  Скачування gif-файлів з Twitter дещо відрізняється від вищеперелічених способів, але також виконує досить просто. Зробіть наступне:


 • Перейдіть в Твіттер і знайдіть потрібний пост з гифкой;
 • Праворуч зверху натисніть на стрілочку, в меню виберіть «Копіювати посилання на твіт»;


  Натисніть на стрілочку для відкриття підменю


 • З'явиться рамка з посиланням на твіт, скопіюйте останню, натиснувши Ctrl C;


  Скопіюйте отриманий посилання на твіт


 • Переходимо на сайт конвертації відео, який дозволяє працювати з посиланнями (наприклад, ezgif.com);
 • Вставляємо у відповідне вікно для посилання скопійовану нами раніше посилання з допомогою натиснення на клавіші Ctrl V, потім натискаємо на «Upload»;


  Вставити отриману раніше посилання у вікно «paste video url»


 • у вікні, що відкриється тиснемо на кнопку «Convert to GIF!»;
 • Відео буде оброблено, і ви отримаєте можливість його завантажити за допомогою натискання на кнопку «Зберегти» внизу праворуч.
 • Як можна зберегти gif-анімацію на Айфон

  При збереженні гифок на Айфон важливо розуміти, що відображення збережених на телефон гифок буде некоректним – додаток iPhone під назвою «Camera Roll iOS» буде відображати тільки перший кадр gif-файлу. Для коректного відображення завантаженої вами гифки рекомендується використовувати спеціальні зовнішні програми для цього (GIF Viewer , GifView GIF Animation Viewer, та ін). Крім того для роботи з гифками рекомендується використовувати браузер Safari».

  Щоб завантажити діфку на iPhone запустіть ваш «Safari», знайдіть потрібну вам діфку в мережі, і виберіть її (дочекайтеся, поки завантажиться). Потім тапніте на неї, і в який з'явився меню виберіть «Зберегти зображення» (картинка буде збережена в стандартній галереї).

  Для її коректного перегляду, що включає відображення всіх кадрів, використовуйте одне з спеціальних програм для перегляду gif-файлів (про яких я писав вище).

  Що стосується «ВК» і «Однокласників», то перейдіть за допомогою «Safari» у свій профіль, виконайте тривале натискання на картинці, в меню виберіть «Відкрити в новій вкладці». Дочекайтеся завантаження картинки, знову виконайте на ній тривалий натискання, і в меню виберіть «Зберегти зображення».


  «Зберегти картинку» (Save image), для збереження сподобалася гифки на ваш iPhone


  Також для завантаження будь-яких гифок в мережі ви можете скористатися додатками GIFwrapped і GifPlayer Free. Після їх установки знайдіть потрібну вам діфку, виконайте на ній тривалий натискання, і в меню виберіть пункт «Save to Library» («Зберегти бібліотеку»), після чого gif-файл буде збережений на ваш iPhone.


  «Save to Library» для збереження сподобалася гифки з допомогою програм «GIFwrapped»


  Висновок

  Щоб зберегти діфку на Айфон і комп'ютер з ВК, Твіттер, Однокласників, вам необхідно скористатися способами, перерахованими мною вище. Всі вони досить ефективні, дозволяючи за пару тапов (кліків) зберегти вподобаний gif-файл на ваш айфон або персональний комп'ютер. Використання допоміжних програм (рівня Savefrom.net, GIFwrapped,GifPlayer Free та інших) дозволяє суттєво полегшити та автоматизувати процес, що напевно стане в нагоді користувачам, регулярно працюють з gif-файлів на їх ПК і смартфонах.

  загрузка...
  загрузка...