Як відключити Windows defender 10 - все про комп'ютери

загрузка...

Захисник Windows також відомий як Windows Defender це програма, розроблена компанією Microsoft для захисту операційної системи Windows від шкідливого програмного забезпечення. Захисник Windows вбудовується у всі версії Windows, починаючи з Windows XP.

У процесі використання операційної системи Windows іноді виникає необхідність відключити Захисник. Наприклад, якщо на комп'ютері працює інший антивірус. Якщо у вас також виникла така необхідність, то цей матеріал буде вам корисний. Тут ми розповімо про те, як відключити Windows defender 10, а також розглянемо деякі інші аспекти використання даної програми.


Вимкнення Windows defender 10

Для того щоб раз і назавжди вимкнути Захисник Windows 10 вам потрібно відкрити меню «Пуск» і перейти в «Параметри».

Після цього перейдіть в розділ «Оновлення та безпека».

Далі перейдіть в розділ «Windows defender 10» і відключіть там функції «Захист в реальному часі», «Хмарна» захист " і «Автоматична відправка зразків».

Таким чином, ви повністю вимкніть Захисник Windows 10 на своєму комп'ютері. Якщо зазначені вище функції заблоковані, то це означає, що Захисник Windows 10 вже був відключений вашим антивірусом і ручне відключення вже не потрібно.


Як включити відключений Захисник Windows 10

Якщо у вас виникла необхідність включити відключений Захисник Windows 10, то це можна зробити точно таким же способом. Зайдіть в меню «Параметри», перейдіть в розділ «Оновлення та безпека – Windows defender 10» і включіть там всі функції.

Якщо ж в меню «Параметри» можна включити Захисник Windows 10 (як на скріншоті внизу), то це означає, що його роботу блокує ваш антивірус. Після видалення антивірусу і перезавантаження комп'ютера Windows defender 10 має відновити роботу.

Якщо ви хочете включити Захисник Windows 10 на деякий час. То можете зупинити роботу антивіруса і повністю його вивантажити. Після чого ще раз перевірте меню «Параметри». Швидше за все, тепер Захисник буде включений або ви зможете включити його самостійно.


Як відкрити Захисник Windows 10

Для того щоб запустити Windows defender 10 відкрийте меню «Пуск», введіть в пошук слово «Захисник» і клацніть мишкою по знайденій програмі.

Після цього перед вами відкриється вікно Захисника.

Треба зазначити, що відкрити Захисник можна тільки тоді, коли він включений. У разі якщо Захисник відключений, то ви побачите повідомлення про те, що програма відключена і не веде спостереження за комп'ютером.

до Речі, якщо ви використовуєте Windows 7, то у нас є стаття про те, як відключити Захисник Windows 7.

загрузка...
загрузка...