Як включити бездротову мережу Wi-Fi на нотбука - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Питання про включення wi-fi на ноутбуці, цікавить багатьох. Складнощі можуть виникнути з-за того, що у кожної моделі свої рекомендації та інструкції. Іноді досить комбінації клавіш, в інших випадках використовується механічний перемикач.


Зміст статті:

 • 1 Включаємо Wi-Fi на ноутбуках
 • 2 Що на рахунок програмного включення?
 • 3 Встановлення зв'язку в операційній системі Windows
 • 3.1 Детальніше про першій проблемі
 • 3.2 Що на рахунок другої ситуації?
 • 3.3 Перевіряємо драйвера. Чи є з ними проблеми?
 • 4 Про деякі налаштування з'єднання
 • 5 Налаштовуємо WiFi для локальної мережі
 • 6 Як включати WiFi Windows 8?

 • Включаємо Wi-Fi на ноутбуках


  Включення Wi-Fi на ноутбуці за допомогою клавіш Fn F5


  Зазвичай на клавішах, що відповідають за підключення до Мережі, є стилізоване зображення антени. Не важливо, на якому ноутбуці Acer або HP. Таку кнопку можна знайти завжди. Але комбінації з нею створюються різні.
  [note]


 • Fn F2 – робоча комбінація для WiFi модельного ряду Asus.
 • Fn F12 потрібно натиснути тим, хто придбав ноутбук компанії HP. Або є окрема кнопка, на якій зображена бездротова мережа.
 • Fn F3 – поєднання для включення зв'язку WiFi у моделей MSI.
 • Для Samsung можливо два варіанти: Fn F12, або Fn F9.
 • Lenovo відрізняється від HP або Асер. Щоб встановити з'єднання, в даному модельному ряду частіше використовуються механічні перемикачі. Але працюють і клавіші Fn F5.
 • F8 Fn – клавіші, що дозволяють встановити зв'язок на будь-якому ноутбуці Toshiba.
 • Наявність механічного перемикача характерно і для модельного ряду Sony Vaio.
 • [/note]
  Можна пошукати кнопку, яка відіграє роль перемикача, на торці пристрою, якщо Fn відсутня. Підключити WiFi на ноутбуці вдалося, але щось ще не працює? Можливо, проблема криється у налаштуваннях WiFi операційної системи Windows.

  на рахунок програмного включення?

  Іноді потрібно застосування спеціального програмного забезпечення для того, щоб включити адаптер на ноутбуці. У моделей фірми Samsung за цю функцію відповідає утиліта Easy Settings. Intel PROSet - програма, встановлена майже на будь-якому ноутбуці від компанії Intel. Це потрібно врахувати, якщо не вдалося знайти механічний перемикач, коли не працюють комбінації, зазначені вище.

  Встановлення зв'язку в операційній системі Windows

  Іноді адаптер з самого початку вбудований в операційну систему, на програмному рівні. Тоді включити Вай Фай простіше простого, без додаткових дій.


  Відкриваємо потрібний пункт на панелі управління, як показує наш малюнок. Нам потрібна кнопка, яка пропонує змінити адаптер, його параметри.


  З'явиться список, в якому адаптер буде не один. Нам потрібен той, у якого є приписка Wireless або «Бездротова мережа». Це і є сам адаптер Вай Фай, його нам і треба підключити.

  Користувачі можуть зіткнутися в даному випадку з двома ситуаціями.

 • Сірий значок, коли адаптер вимкнений.
 • кольоровий Адаптер, але на ньому горить хрестик червоного кольору.
 • Детальніше про першій проблемі

  Треба клацнути на зображенні правою кнопкою миші, якщо адаптер сірий, або залишається взагалі безбарвним. З'явиться контекстне меню, де нам треба вибрати функцію включення Вай Фай. Після цього повинно з'явитися зображення або працює з мережею, або з червоним хрестиком.

  Що на рахунок другої ситуації?

  Пристрій вдалося підключити, але не включена мережа Вай Фай.

  Іноді це відбувається через працюючого режиму «в польоті». В інших ситуаціях вимикання відбувається в додаткових параметрах. Досить клацнути правою кнопкою миші по значку Вай Фай, щоб включити зв'язок.
  Спливе окреме вікно, де нам і треба вибрати функцію включити «Вай Фай». Або бездротову мережу. Після того, як включити все вдасться, з'явиться список доступних мереж Вай Фай, з якими можна працювати. Залишається тільки підключитись.

  Перевіряємо драйвера. Чи є з ними проблеми?

  Іноді налаштувати мережу Вай Фай не вдається з-за того, що відсутні драйвера. Або, коли їх випадково видаляє користувач, або коли вони не встановлені зовсім.

  Спочатку відкриваємо диспетчер пристроїв. Він знаходиться в панелі управління Windows, в розділі «Обладнання і звук».
  Нам потрібно подивитися, чи немає обладнання, поруч з яким горить знак оклику, жовтого або червоного кольору. Це особливо стосується елементів, відповідальних за прийом WiFi.

  При наявності проблем потрібно буде встановити драйвера WiFi.

  Про деякі налаштування з'єднання

  Неправильне розташування роутера – помилка, яку роблять багато користувачів. З-за цього WiFi працює не так швидко і стабільно, як хотілося б. Навіть на якісних моделях Acer. Маршрутизатори рекомендується встановлювати в деякому віддаленні від електронної побутової техніки. Це пов'язано з роботою приладів на такій же частоті, як і в WiFi – 2,4 Ггц. З-за цього на ноутбуці швидкість WiFi знижується, навіть якщо вдалося включити інтсрукціі.

  Налаштовуємо WiFi для локальної мережі

  З'єднуємо комп'ютер і маршрутизатор за допомогою кабелю. Перш ніж намагатися щось налаштувати або увімкнути, переконуємося в тому, що з'єднання встановлено. Якщо все в порядку – поряд з годинником, з'явиться відповідне зображення. Ця схема роботи однаково підходить для моделей Acer. HP та інших.

  У властивостях підключення необхідно ввести певний набір даних.

  IP-адреса: 192.168.0.2 Маска підмережі: 255.255.255.0 шлюз за промовчанням: 192.168.0.1 DNS: 192.168.0.1

  У посібниках до деяких моделей можуть наводитися інші дані. Вставляємо саме те, про що йдеться в супровідній документації. Відкриваємо " командний рядок для вивчення інших можливостей. Налаштувати WiFi можна через меню Пуску, достатньо написати в пошуку cmd. У новоствореній командному рядку набираємо комбінацію ping 192.168.0.1. У відповідь надійдуть пакети з цієї адреси, якщо все пройшло успішно. Треба дізнатися, який адреса IP маршрутизатор приймає на внутрішньому інтерфейсі, якщо з'являється повідомлення про те, що «ліміт очікування перевищено». Інакше налаштувати і включити WiFi не вийде.

  Можна налаштувати ВайФай, змінивши дві останні цифри, якщо повідомлення про ліміт продовжує з'являтися.
  1. 1.2
  2. 1.1
  3. 0.2

  Переходимо в розділ Wireles Settings, щоб налаштувати ВайФай. Після цього нам потрібно дати назву власної Вайфай мережі. Це робиться в рядку Name (Ssid). У пункті Channel вказуємо функцію Auto, знаходимо зі списку свій регіон. Завдяки даним рішенням можна налаштувати маршрутизатор вайфай таким чином, щоб він автоматично шукав канали з найменшою кількістю перешкод. Натискаємо на кнопку Застосувати, щоб зберегти те, що нам вдалося налаштувати.

  Як включати WiFi Windows 8?

  Налаштувати WiFi на цій операційній системі не складніше, ніж на інших.

 • Вибираємо Пуск, а потім йдемо до Панелі Управління.
 • Натискаємо на переключення до класичного вигляду. Знаходимо центр, відповідальний за керування мережними підключеннями. Тут ми і побачимо розділ з бездротовим підключенням WiFi.
 • Натискаємо на утиліту правою кнопкою миші. І вибираємо пункт властивості WiFi. Тут має бути рядок з автоматичним отриманням IP-адреси. Натискаємо кнопку ОК при наявності відмітки.
 • Повертаємося в папку з управлінням мережними підключеннями. І знову знадобиться розділ бездротового мережевого з'єднання WiFi. Натискаємо на нього правою кнопкою миші, вибираємо пункт «підключити-вимкнути».
 • Залишається тільки вибрати і підключитися до мережі WiFi.
 • Відповідні значки зазвичай з'являються на екрані, в правому кутку, в нижній частині. Якщо все зроблено правильно, то зображення з WiFi завжди буде активно. Якщо з самою мережею все гаразд, до неї завжди вдасться підключитися.

  загрузка...
  загрузка...