Авто вхід в Windows без введення пароля. - все про комп'ютери

загрузка...

Коли ви отримуєте доступ до Windows не важливо Windows Vista або Windows XP, вас завжди зустрічає сторінка привітання. Необхідно ввести ваше ім'я користувача та / або пароль адміністратора, щоб увійти в Windows. Цей процес в основному призначений для забезпечення безпеки. Але, якщо ви відчуваєте, що цей процес викликає трохи роздратування і досаду, ви можете персоналізувати свій комп'ютер, дозволяючи автоматично входити в вашу Windows без введення пароля.

Ви можете автоматично увійти в свою операційну систему Windows, виконавши наступні кроки: —


Для Windows XP
1. Перейти в меню Пуск /> Виконати
2 Ввести в поле Виконати запит управління userpasswords2 .


3.Виберіть користувача, від імені якого ви хочете автоматично входити в систему і зніміть прапорець «Користувачі повинні ввести ім'я користувача та пароль, щоб використовувати цей комп'ютер».


4. Введіть пароль облікового запису у вікні 5.


Натисніть OK


Для Windows Vista і Windows 7 :


1. Натисніть на головну кнопку.
2. У полі пошуку введіть netplwiz
3. Виберіть користувача, від імені якого ви хочете автоматично входити в систему і зніміть прапорець «Користувачі повинні ввести ім'я користувача та пароль, щоб використовувати цей комп'ютер».4. У полі введіть пароль облікового запису.
5. Натисніть OK


Як тільки ви це зробите, ви будете автоматично входити в систему Windows Vista або Windows 7, отримуючи доступ до вашого комп'ютера.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...