Відновлення пароля в Windows з Ophcrack 2. - все про комп'ютери

загрузка...

Є багато способів і хаків для Windows, які дозволяють користувачам знаходити і отримати назад свої забуті паролі для облікового запису користувача Windows. Якщо ви звичайний нормальний користувач, ви можете увійти в обліковий запис адміністратора для скидання пароля, але якщо ви використовуєте ідентифікатор користувача з правами адміністратора , то вам не пощастило.Деякі послуги, такі, як відновлення пароля допомагають витягти і відновити ім'я користувача і пароль для Windows XP,NT і Longhorn Server. Тим не менш, ви повинні дозволити доступ до Windows третій стороні для процесу відновлення пароля, який ефективно розкриває пароль до них. В цілях безпеки, тепер ви можете відновити і повернути користувальницький пароль ОС Windows або пароль адміністратора з локального комп'ютера які ви забули за допомогою утиліти Ophcrack 2, з процесом пошуку пароля на місцевому рівні.Ophcrack2 зломщик паролів — це є інструмент з відкритим вихідним кодом для Windows або аудитом паролів, яка є покращеною в порівнянні з оригінальною утилітою Ophcrack 1,0 розробленої в EPFL. Ophcrack шукає хакі і тріщини Windows, хеші паролів LM на основі компромісу тимчасової пам'яті з використанням райдужних таблиць. В принципі, Ophcrack працює з використанням райдужних таблиць, які містять попередньо обчислені суми можливих буквено-цифрових таблиць символів, так що програма може багаторазово порівнювати вікна хешей для попередньо обчислюваних біт і обчислення хеш більш швидкими темпами і більш ефективним способом, ніж грубою силою . Таким чином, функції Ophcrack мають можливість виявлення, відновлення і крека більшості з буквено-цифрових паролів, який містить до 14 символів практично відразу, зазвичай протягом кількох секунд і не більше декількох хвилин.Ophcrack 2 поставляється у вигляді інсталятора Windows (в даний час Ophcrack 2.3.3) і Ophcrack LiveCD (в даний час Ophcrack LiveCD 1.1.3), який автоматизує витяг і розшифровку паролів з системи Windows. Ophcrack LiveCD містить дистрибутив Linux, OPHCrack і буквено-цифровий набір таблиці (SSTIC04-10k). Компакт-диск є завантажувальним і буде автоматично завантажувати Linux, пошук розділів Windows, а потім витяг SAM Windows, щоб почати OPHCrack для злому хешей паролів . LiveCD дозволяє користувачам без установки на комп'ютер не тільки відновити втрачені або забуті паролі, але і для злому паролів на будь Windows-машині, хоча він може бути використаний і для тестування сили паролів.
Ophcrack 2,3 поставляється з GTK графічним інтерфейсом і працює на Windows, Mac OS X Intel CPU і Linux. Ophrack установник Windows, Linux з вихідним кодом і Ophcrack LiveCD можна завантажити за наступним посиланням Ophcrack LiveCD . Скачавши Ophcrack LiveCD, ви повинні записати його на компакт-диск для того, щоб використовувати його для завантаження комп'ютера. Для джерела установника Windows і Linux вам також буде потрібно завантажити райдужні буквено-цифрові таблиці OPHCrack. Архів має 2 райдужні буквено-цифрові таблиці, доступних безкоштовно, необхідна пам'ять для їх роботи SSTIC04-5к (720MB), принаймні 512M оперативної пам'яті, і SSTIC04-10к (388MB) для машин, принаймні 256M оперативної пам'яті. Ви можете вибрати для завантаження компоненти райдужних таблиць автоматично і безпосередньо в самій програмі установки.Якщо ви не можете увійти в Windows, тому що ви забули пароль, LiveCD це шлях. Для використання Ophcrack, просто встановіть його і запустіть . Натисніть на Завантажити – Load і виберіть відповідний LM пароль (LAN Manager) хеш для використання. Якщо ви вже зберегли хеш з допомогою утиліти, такий як pwdump2, можете вибрати файл «PWDUMP «. Інакше ви можете вибрати зашифровані SAM ,які дозволяють Ophcrack скинути хеші з SAM і SYSTEM файли, витягнуті з машини під час завантаження Windows, на іншому диску, де немає потреби знати пароль адміністратора Windows, щоб отримати хеші. Є й інші варіанти — місцеві SAM які виводять хеші з машини Windows, на якому запущена програма віддалених SAM і яка відображає хеши на віддаленій машині Windows, які вимагають ім'я користувача і пароль адміністратора і потім також вимагає ім'я активації .
Далі виберіть пункт Таблиці — Tables і виберіть розташування або папку,в якій ви зберігаєте завантажені установником хеш-таблиці. Виберіть таблиці і тип який ви хотіли б використовувати. І, нарешті, натисніть на кнопку Запуск — Launch, щоб почати процес злому.
Якщо ви використовуєте великі літери, малі літери і цифри в свій пароль Windows, то вільний стовпчик набору повинен працювати для вас. Однак, якщо ви використовуєте спеціальні символи, або хочете, щоб зламати NTLM хеші, то таблиця не распространяеться для вільного скачування. Ви можете замовити та купити WebSec06 WS-20k таблиці, які можуть зламувати паролі із змішаних букв, цифр і 33 спеціальних символів, включаючи символ пробілу, і NTHASH сервізи які використовують тріщини NTHASH хешей, коли LMHash був відключений від Objectif Securite .


P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...