Розширення Popup Statusbar для Opera. - все про комп'ютери

загрузка...

Розширення Popup Statusbar може бути цікавим розширенням для користувачів Opera, які хочуть мати більше місця на екрані наскільки це можливо для веб-сайтів і служб, показаних в інтернет-браузері. Що воно робить? Розширення Popup Statusbar просто показує цільові посилання URL у вікні накладення на сторінку, яка фактично робить дисплей надлишкової рядку стану.Не всі користувачі Opera можуть вимкнути рядок стану,тільки ті??, хто хоче заощадити місце на екрані таким чином.


Чому деякі користувачі Opera хотіли б зберегти статус-бар? Тому що він показує не тільки адреси посилань.Стандартна панель статусу у Opera відображає швидкі посилання на панель, Opera Link,Turbo та перегляд варіантів збільшення або зменшення масштабу.Користувачі Opera, які хочуть встановити і спробувати Popup Statusbar,не можуть знайти розширення доступним для установки на сайті доповнень Opera Addons.
Натисніть на кнопку «Встановити» і розширення встановлюється у Opera. Кожна відкрита вкладка повинна бути перевантажені до того ,як розширення стає активним, нові вкладки обробляються автоматично.На скріншоті вище візуалізовані ссылкы спливаючих розширень і стандартної панелі статусу браузера Opera . Очевидно, має сенс зберегти тільки один з двох дисплеїв.Найшвидший спосіб відключити StatusBar в Opera натиснути Shift-F12, перейдіть на вкладку Панелі інструментів у вікні Зовнішній вигляд і відкрийте Бар, зніміть статус із запропонованих варіантів.В майбутніх оновленнях розширення Popup Statusbar Opera,розробник планує додавати користувальницькі кольорові посилання, які повинні стати цікавим доповненням до цього розширення.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...