Як увімкнути функцію .Net Framework 3.5 Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

Іноді у Windows 8 може з'явиться повідомлення «додаток на вашому комп'ютері потребує наступних компонентах Windows» «.Net Framework 3.5 (включаючи 3.0 і 2.0)». Це повідомлення з'являється при спробі встановити додаток, яке вимагає .Net 3.5 але воно не може знайти .Net версію на вашому комп'ютері.Це відбувається тому, що .Net 3.5 не встановлюється автоматично разом з Windows 8; тільки вдосконалена функція .Net 4.5 автоматично встановлюється разом з Windows 8. Щоб позбавитися від цієї проблеми ви повинні включити цю функцію.Є два шляхи, щоб включити цю функцію,по-перше,коли ви перебуваєте в режимі онлайн,завантажити і встановити її,а другий шлях перебуває в автономному режимі, використовуючи команди DISM в командному рядку.
Увімкнути функцію .Net 3.5 онлайн.


Крок 1


Відкрийте Панель Керування та виберіть «Програми та компоненти».Крок 2


У вікні Програми й компоненти клацніть на «Увімкнути функції Windows або вимкнути».Крок 3


У діалоговому вікні,перейдіть на «.Net Framework 3.5» і натисніть кнопку OK. і дотримуйтесь інструкцій.Крок 4


Функція буде встановлена і, нарешті, буде відображатись у цьому вікні,далі просто натисніть кнопку Закрити.Увімкнути функцію .Net 3.5 в автономному режимі.


Крок 1


Відкрийте вікно командного рядка за допомогою «Run as Administrator» і змініть «C:\» dirctory.Крок 2


І введіть таку команду та натисніть клавішу Enter:


Dism/online/enable-feature/featurename:NetFx3 /All /Source:F:\sources\sxs /LimitAccess

Тут «F» — це завантажувальний носій; це може бути компакт-диск, завантажувальна флешка і інКрок 3


Зачекайте кілька хвилин;компонент .Net 3.5 Windows буде встановлений.[share-locker locker_id=»3c9d2dcf6c380959a» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...