Sidestep автоматичне перенаправлення трафіку Mac. - все про комп'ютери

загрузка...

Для Mac OS X останні рішення,такі як Firesheep мають незахищені бездротові мережі, і роблять їх більш небезпечними. Безкоштовний додаток Sidestep робить перебування в інтернет безпечним : якщо ви підключені до відкритої бездротової мережі,він просто сидить у рядку меню і змінює маршрут вашого трафіку.Єдине, що потрібно відступивши роботи проксі-сервера, через який йде трафік. Це звучить страшно, але насправді досить просто, створити свій власний, використовуючи ваш домашній комп'ютер Mac, і ви також можете створити власний проксі-сервер з Google App Engine, якщо у вас немає додаткового на ПК. Після того як ви створили ваш сервер, просто кидаєте інформацію з сервера Sidestep і забуваєте про це.


Sidestep працює у вашому меню і неважливо ,чи перебуваєте ви в захищеній мережі чи ні. Якщо так, то він нічого не робить. Але якщо ви знаходитеся у відкритій, незахищеної мережі, він буде автоматично перенаправляти трафік через вибраний вами проксі-сервер, тим самим позбавляючи вас від таких загроз безпеки як Firesheep. Це дуже гарний і приємний спосіб автоматизувати процес з підтримання безпеки комп'ютера в будь-який час.


Sidestep безкоштовний тільки для Mac OS X . Windows користувачі повинні перевірити, згадувалося раніше Proxy Switcher для аналогічної функціональності.


При підключенні до незахищеної мережі, Sidestep відкриває SSH тунель з проксі-сервера, а потім встановлює Mac OS X загальносистемного SOCKS-проксі на використання цього SSH з'єднання. А так як більшість програм в Mac (включаючи браузери) використовують ці загальносистемні проксі для підключення до Інтернету , всі вони будуть в кінцевому підсумку використовувати зашифрований SSH тунель.


Sidestep є самим простим рішенням проблем, пов'язаних в основному з Firesheep. Вставте його один раз і ніколи не турбуватися про атаки, таких як Firesheep.

загрузка...
загрузка...