Windows 7 Не закріплюються іконки в панелі завдань. - все про комп'ютери

загрузка...

Ви напевно стикалися з такою проблемою в Windows 7 програмних іконок в меню Пуск не натискається кнопка, стрілка вправо. Натискання на цю кнопочку має розгортати список останніх відкритих у даній програмі файлів, але чомусь це у мене не працювало.Так само може і не закріплюватися (Pin) жодна іконку в панелі завдань.Зміст • 1 Причина проблеми


 • 2 Чиним зламане


 • 3 FxVisor32, FxVisor64

 • Причина проблеми


  Після установки Windows 7 я з задоволенням розглядав інтерфейс нової операційки, от тільки не сподобалися мені великі стрілки ярликів на робочому столі. Як раз під руками був якийсь твікер для сімки, я його запустив, пробігся по опціях і зрозумів, що крім команди «Remove arrows from shortcut icons» там нічого корисного більше і немає.


  Стрілки твікер прибрав. Але, як з'ясувалося, це було зроблено некоректним для Windows 7 способом, в гілці реєстру HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile був вилучений ключ IsShortcut. Цей спосіб нормально працював в XP, але в сімці логіка програмного коду змінилася і в доважок до прибраним стрільцям я отримав набір глюків інтерфейсу.


  Чиним зламане


  На сайті Microsoft є спеціальна стаття, «Неможливо закріпити програму в панелі завдань Windows 7», по цьому питанню. На перший погляд, все дуже просто: необхідно створити REG файл з командами виправлень, імпортувати його в реєстр і перезапустити систему. Ось тільки список виправлень у реєстрі трохи більше, ніж я думав. Ок, Мікрософт великий — йому видніше. Раз написана саме така інструкція, значить треба її виконувати. Створюю REG файл, пробую імпортувати його в реєстр і на тобі — повідомлення про помилку. Точний текст не записав, але сенс у тому, що деякі ключі реєстру заблоковані системою і не можуть бути змінені.


  Спрацював більш простий файл виправлень:Windows Registry Editor Version 5.00[HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile]«IsShortcut»=»»[HKEY_CLASSES_ROOT\InternetShortcut]«IsShortcut»=»»[HKEY_CLASSES_ROOT\piffile]«IsShortcut»=»»[HKEY_CLASSES_ROOT\WSHFile]«IsShortcut»=»»[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Icons]«29»=-


  FxVisor32, FxVisor64


  Закріплення іконок на панелі завдань виправив, але від великих стрілець все одно хочеться позбутися. Мережі виявилася утиліта FxVisor, яка правильно модифікує стрілки ярликів у Windows 7:  Зверніть увагу, що є дві версії утиліти, для 32 і 64-бітних систем. І ще, модифіковані іконки стрілок встановлюються в папку програми. Тому, якщо ви вирішите видалити утиліту, інсталятор видалить ці іконки і після перезапуску системи ви побачите на ярликах робочого столу білі прямокутники.


  Приємної роботи!!!

  загрузка...
  загрузка...