Критерії вибору відеокарти - все про комп'ютери

загрузка...

Зміст

 • Продуктивність відеокарти
 • Підключення і розрядність

 • Вибираючи таке недешеве пристрій, відеокарта, потрібно добре уявляти, для яких цілей вона вам знадобиться. Існують аматорські відеокарти і професійні. Другі використовуються фахівцями при роботі з певними програмами, які вимагають дуже великих ресурсів. Вартість їх значно вище аматорських.


  Аматорські підходять більшості користувачів і використовуються для роботи в офісі, для перегляду медіафайлів, а також для ігор. Продуктивність їх сильно варіюється. Для новітніх комп'ютерних ігор потрібні найпотужніші, для роботи з документами – найпростіші і дешеві.


  Професійні відеоадаптери виробляє компанія Matrox. Аматорські рекомендується купувати у двох виробників, ATI і NVIDIA.


  Продуктивність відеокарти


  Продуктивність відеокарти залежить від частоти ядра, яка може коливатися від 126 до 1215 МГц. Відповідно, карта з високою продуктивністю повинна мати гарну систему охолодження, так як при роботі виділяється багато тепла. Крім того, вона створює досить багато шуму.


  Потужна відеокарта повинна володіти великою кількістю пам'яті. Пам'ять може варіюватися від 512 Мб до 3 Гб. Відповідно, із збільшенням пам'яті піднімається її ціна.


  В даний час проводиться ПО, що дозволяє підвищувати продуктивність підсумовуванням діяльності двох відеокарт. Це від компанії NVIDIA SLI і CrossFire від ATI. Хороший бюджетний варіант, що дозволяє заощадити кошти і отримати високу працездатність пристрою. Щоб встановити дві відеокарти, потрібна підтримка роз'єму PCI-E, в якому є два порти.


  Підключення і розрядність


  Більшість сучасних відеокарт мають TV-порт. Він дає можливість підключення телевізора до відеоадаптера допомогою спеціального кабелю.  Роз'єм HDMI призначений для передачі високоякісного сигналу аудіо і відеофайлів. Інтерфейс дає можливість підключення цифрових телевізорів, що підтримують сучасні способи передачі сигналу. Також можна підключити монітор для отримання зображення високої якості.


  Існує ще такий критерій, як розрядність шини пам'яті. Він позначає швидкість обробки даних за певний час. Цей параметр разом з частотою процесора визначає працездатність відеокарти. Розрядність коливається від 128 до 256 біт.


  Як розшифровується Wi-Fi


  Розповімо, що таке Wi-Fi і хто його придумав

  Програми для розгону відеокарти


  Поговоримо про програми для розгону відеокарти SmartDoctor і PowerStrip

  загрузка...
  загрузка...