Як встановити сторонні теми в Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

З тих пір,як Microsoft представила теми у Windows XP, вони не дозволяють створювати візуальні стилі оформлення (themes), які не мають цифрового підпису,щоб їх можна було використовувати. В цьому плані Windows 8 ні чим не відрізняється , тому нам потрібно залатати деякі системні файли, щоб ми могли і були в змозі використовувати ці теми. У цьому навчальному посібнику я покажу вам, як ви можете використовувати сторонні теми:


Варіант 1 (Рекомендується): UxStyleВстановіть програмне забезпечення UxStyle. Головна перевага цього app є те, що воно зберігає системні файли недоторканими на диску і працює прозоро в пам'яті.


Просто дотримуйтесь інструкцій майстра установки.


Варіант 2: Skin Pack Auto UXThemePatcher


1.Скачайте і встановіть Skin Pack Auto UXThemePatcher на ваш комп'ютер.2.Запустіть завантажений файл. Ви можете отримати попередження SmartScreen , як це:3.Натисніть кнопку «More Info» , а потім виберіть Run Anyway.4.Натисніть кнопку «Так», якщо ви отримаєте підтвердження запрошення UAC. Прийміть ліцензійну угоду:5.На наступному екрані не забудьте зняти галочку параметри «IncrediBar» , в іншому випадку ви отримуєте небажану панель інструментів браузера.6.Дочекайтеся закінчення установки і перезавантажте комп'ютер.


7.Після того як ви закінчили, скопіюйте папку теми (містить розширення файлу .theme і папку .msstyles), щоб вони були в папці Windows\Resources\Themes» (директорія на системному диску, де встановлена Windows. Зазвичай це диск C:).


8.Тепер двічі клацніть на файл .theme , і він буде застосовувати тему, або ви можете застосувати його, використовуючи Персоналізація панелі управління.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...