Як закрити програму,яка не відповідає Windows. - все про комп'ютери

загрузка...

Операційні системи Microsoft Windows,це програмне забезпечення,і має свою реальну привабливість,яка полягає в її функціональності,яку вони пропонують, і спектр програм,сумісних з ними.Одна з причин, чому Windows так популярна тому,що більшість програм, сумісні з операційною системою.Однак,жодна програма не є вільною від помилок, і тому можуть виникати збої і зависання,і це нормально,враховуючи те,як багато змінних працюють разом,щоб принести вам функції,які вам подобаються. На щастя, якщо ви відчуваєте зависання або застрягли з програмою, яка не відповідає на запити, ви можете легко вбити її процес і відновити стан комп'ютера для нормальної функціональності.

Інструкції


1.Якщо ваш екран заморожений і програма, яку ви використовуєте, не відповідає,перше,що ви повинні зробити,це почекати, поки Windows автоматично не оговтатися від заморожування,яке швидше за все, в більшості випадків може зайняти деякий час. Однак, якщо ви хочете, щоб миттєво вбити програму і немає ризику втрати роботи, переходьте до наступного кроку.
2.Windows має вбудований менеджер завдань, який дозволяє вам переглянути всі завдання, програми та процеси,запущені на комп'ютері.Це зручний інструмент для оцінки продуктивності,відстеження будь-яких питань,моніторингу процесів на вашому комп'ютері, і можна вбити їх,коли ми хочемо,як і в цьому випадку.Ви можете відкрити диспетчер завдань, натиснувши одночасно клавіші CTRL ALT DELETE на клавіатурі. Диспетчер Завдань спливає в невеликому новому вікні і, якщо ви використовуєте Windows 7 або вище,вам може бути запропоновано окреме вікно,де ви повинні вибрати » Запустити диспетчер завдань».
3.Вікно Диспетчера Завдань має кілька вкладок,вкладка додатків відкрита за замовчуванням.Тут ви можете проглянути список всіх додатків, запущених на комп'ютері, в тому числі і того,яке не відповідає.Ви також можете побачити стан програм у колонці поряд з їхніми іменами і програмами,які не відповідають і відображаються як непрацюючі.
4.Тепер зі списку Ви можете вибрати не відповідає на запити програми та з допомогою кнопок в нижній частині списку вибрати її.Потім Ви повинні натиснути на кнопку завершити,щоб закрити не відповідає на запити програми автоматично. Хоча це може зайняти деякий час,в більшості випадків, програма буде успішно закрита.
5.Якщо програма як і раніше не закривається,вам потрібно клацнути на вкладці Процеси,поряд з додатком і вибрати ім'я програми (наприклад, firefox.exe зі списку процесів. Тепер вам потрібно натиснути на кнопку «Завершити процес » щоб вбити цей процес.Цей спосіб буде працювати у всіх випадках.
[share-locker locker_id=»23c5bbf75b2d1ed99? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]
загрузка...
загрузка...