Перетворити відео файли iCoolsoft MTS Converter 5.0.6. - все про комп'ютери

загрузка...

Редактор iCoolsoft MTS Converter може допомогти вам перетворити відео файли MTS, M2TS, TS в популярні відео формати високої чіткості, такі як HD AVI, WMV HD, HD MP4, HD AVI, HD MPEG, H. 264/MPEG-4 AVC і загальне відео,такі як AVI , WMV, MOV, RMVB, MP4, 3GP, FLV, MKV, MPEG і т.д. Так що ви можете легко конвертувати ваше власне захоплене відео у всі популярні формати для різноманітних застосувань.


Крім перетворення MTS відео з високою швидкістю та якістю регульованого виходу, iCoolsoft MTS Converter також надає загальні функції для редагування відео.


Основні особливості iCoolsoft MTS Converter:
Перетворення AVCHD MTS відео
Підтримка всіх AVCHD-відеокамер
Більшість відеокамер записують і відтворюють відео високої чіткості у форматі AVCHD, використовуючи MTS або M2TS файли. Усе це відео чудово підтримує перетворювач iCoolsoft MTS Converter .Підтримувані відеокамери включають в себе більшість моделей Sony, Panasonic, Canon, JVC, Hitachi і інших виробників відеокамер.Перетворення MTS в HD відео
Ви можете використовувати цей інструмент для перетворення MTS файлу в інші відео HD для стиснення і зменшення розміру файлу та зручності зберігання. Підтримує всі ключові HD відео формати, включаючи HD WMV, HD AVI, HD MOV, HD MPEG, HD MP4, H. 264/MPEG-4 AVC, HD AVI, HD RM і т. д.Перетворення MTS в Standard відео
iCoolsoft MTS Converter також дозволяє конвертувати MTS, HD відео, загальне відео,такі як AVI, WMV, DivX, Xvid, MKV, RMVB, MPEG, MP4, FLV, 3GP, MOV, і так далі.
Витяг аудіо файли з MTS
iCoolsoft MTS Converter дозволяє витягувати аудіо файли з відео і конвертувати MTS у всі сучасні аудіо формати, такі як AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP3, M4V, MP2, OGG, WAV, WMA.Перетворення MTS файлів для портативних плеєрів
Ви можете безпосередньо конвертувати MTS відео для різних цифрових пристроїв, таких як Apple TV, iPad, iPhone, IPod, PSP, PS3, Xbox, Zune, Archos, мобільних телефонів і т. д.
Дозволяє налаштувати відео вихід
Налаштування всіх параметрів кодування
Редагування MTS відео перед конвертуваннямP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...