Відновлення даних з жорсткого диска самостійно - все про комп'ютери

загрузка...

Буває так, що з жорсткого диска випадково або в результаті збою видаляється частина інформації. У більшості випадків відновлення даних можливо. Наша інструкція підкаже, як відновити дані з жорсткого диска самостійно, швидко і без втрат.


Якщо причиною був збій роботи самого диска, є велика ймовірність відновлення файлів, але, в цьому випадку, буде потрібно ремонт пристрою. Вам потрібно звернутися в сервісний центр.


Якщо файли пішли внаслідок вірусної атаки, ймовірність відновлення зменшується, але можна спробувати це зробити. Виробляєте процес відновлення на чистий розділ або диск, щоб уникнути зараження інших файлів.


У разі, коли файли були видалені випадково, відновити їх простіше. Якщо на їх місце не були завантажені інші дані, а розділи диска були розбиті, інформація буде відновлена.


Відновлення даних залежить від розміру, який займали файли на диску і від того, в якому стані перебувала фрагментованість жорсткого диска. Якщо файли пішли в результаті швидкого способу форматування диска, вони все одно залишаються і займають певне місце, хоч їх і не видно. Якщо ж форматування було повним, то відновлення файлів не підлягають або будуть частково відновлені.


Також впливає час, що минув з початку видалення даних. Якщо минуло кілька місяців і на місце файлів була занесена інша інформація, відновити їх не вдасться.


Програми для відновлення даних


Для процесу відновлення даних існують різні програми, що мають власні параметри пошуку інформації та її відновлення (Inspector File Recovery, Recuva і багато інших). Софти є безкоштовними, їх можна легко скачати з інтернету.


Для того, щоб почати процес відновлення, вам потрібно запустити програму, вибрати у спливаючому вікні розділ або жорсткий диск, і почати сканування натисканням відповідної кнопки. Рекомендується вибирати повний вид сканування. Після завершення процесу вам буде показана таблиця з реєстром файлів. Виберіть потрібні файли, виділіть її мишкою і натисканням кнопки відновлення буде завершено.


Відновлення даних

купуємо флешку для комп'ютера

налаштовуємо мікрофон, навушники
Комп'ютерна допомога

пропадає Інтернет на ПК причини

підключаємо жорсткі диски для ПК

загрузка...
загрузка...