Швидкий старт папки Бар в Windows XP. - все про комп'ютери

загрузка...

Панель швидкого запуску або папку, яка знаходиться на площі панелі завдань Windows XP, пропонує користувачам можливість легкого і швидкого доступу до найбільш часто і широко використовуваним програмним додаткам. Програми з'являються у вигляді значка ярлика на панелі швидкого запуску, і з допомогою всього одного кліка по іконі ярлика, користувачі можуть миттєво запускати програми, економлячи значний час, позбавляючи від необхідності пошуку програм в меню «Пуск». А так, панель швидкого запуску розташована на панелі завдань, тому ніякі інші відкриті вікна не можуть блокувати або приховувати ярлики в ній, на відміну від ярликів на робочому столі.


Як включити і відобразити панель швидкого запуску в Windows XP.
Windows XP має функцію панель швидкого запуску, але вона відключена або приховано за замовчуванням. Проте, користувачі просто необхідно включити і показати панель швидкого запуску, щоб використовувати цю функцію, яка може бути зроблена за кілька кроків.
1. Клацніть правою кнопкою миші на пункт меню «Пуск».
2. Натисніть на Властивості клацніть правою кнопкою миші контекстне меню.
3. В «Панель завдань і меню» Пуск » у вікні “Властивості» і перейдіть на вкладку Панелі завдань.
4. Оберіть та відмітьте Відображати панель швидкого запуску поставте прапорець.
5. Натисніть кнопку ОК.Правою кнопкою миші на панелі завдань Windows XP,, потім виберіть команду Панелі інструментів і виберіть на панелі швидкого запуску, щоб зробити галочку з'явилася поруч з нею, щоб включити функцію швидкого запуску.Це означає,що засоби відображення панелі інструментів без галочки , що панель інструментів схована.Якщо ви не використовуєте ярлик швидкого запуску.


Як відключити функцію швидкого запуску Бар
У Windows Vista і Windows XP (якщо у вас є ручна настройка включити панель швидкого запуску), панель швидкого запуску займе позиції в панелі завдань Windows, яка зазвичай знаходиться поруч з меню «Пуск». Якщо в районі розташування панелі завдань займане місце панеллю швидкого запуску вам дорого і важливо для вас, або ви не активно використовуєте ярлик швидкого запуску можна повернути потрібний вам простір відключивши функцію швидкого запуску.Як відключити панель швидкого запуску
Щоб відключити панель швидкого запуску в Windows XP і Windows Vista (насправді це не «вимкнути», а просто зробити панель швидкого запуску прихованою і яка зникне в панелі завдань. Але швидкий запуск папки все ще існує, в яку користувачі програми можуть ще додати або видалити іконки і ярлики від нього), виконайте наступні дії, які застосовуються як для Windows XP і Windows Vista.Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань Windows, потім виберіть команду Панелі інструментів правою кнопкою миші контекстне меню вибираєте. У меню, що з'явилося, зніміть галочку панель швидкого запуску, клацнувши по ньому один раз, так що немає галочки перед швидким запуском, щоб вимкнути панель швидкого запуску.


загрузка...
загрузка...