Що таке Static Random Access Memory. - все про комп'ютери

загрузка...

Статична оперативна пам'ять SRAM — форма пам'яті комп'ютера, як правило,використовується для читання та запису під час виконання програм і процесів. Це,як правило,тимчасове,що означає,що вона вимагає живлення для даних, які повинні залишатися в ній, тому вона не використовується для довготривалого зберігання інформації.
Static random access memory призначена для зберігання даних в ній,в той час як включене харчування комп'ютера,без безперервного оновлення,що дозволяє їй працювати швидше,ніж інші типи пам'яті. На відміну від динамічної оперативної пам'яті (DRAM),дизайн SRAM дозволяє мати їй,лише досить невеликий обсяг пам'яті на невеликій картці або чіпі і вона дорожча. Хоча термін «пам'ять» може використовуватися для позначення зберігання комп'ютерних даних,це найчастіше свідчить про обчислювальної потужності через що-то типу static random access memory.Більшість SRAM є нестійкою,так як вони тільки зберігають інформацію, читають або записують,поки є харчування. Енергонезалежна пам'ять, як правило, використовується для зберігання даних,таких як жорсткі диски, так як вони можуть зберегти дані, навіть без блоку живлення. Є незалежна форма static random access memory,але вона зустрічається досить рідко і, як правило,використовується тільки в невеликих електронних приладах і пристроях.


Static random access memory в основному використовується для запущених процесів,для читання або запису даних.Коли комп'ютер буде використовуватися для запуску програм або читання інформації, що міститься на пристрої зберігання,процесор в комп'ютері задає темп розвитку,як швидко дані можуть бути доступні. Ця інформація зчитуються або записуються на щось типу static random access memory, яка може містити дані,коли комп'ютер не використовується,але не містить її після вимикання комп'ютера.Термін «статичне» вказує, що SRAM може зберігати інформацію в ній, поки є харчування.

На відміну від статичної оперативної пам'яті, є також Dynamic Random Access Memory,або DRAM,яка зазвичай використовується як основна для обробки пам'яті в персональних комп'ютерах.DRAM є,як правило,постійним типом пам'яті,вона призначена для забезпечення передачі даних тільки через часті оновлення в комп'ютерній системі.SRAM не вимагає оновлення процесора або комп'ютера,вона здатна читати і записувати інформацію швидше, ніж DRAM.Архітектура static random access memory вимагає більше місця, ніж DRAM,що робить її неефективною для додатків,які вимагають багато пам'яті. SRAM також дорожче,ніж динамічна пам'ять, тому вона зазвичай використовується в більш спеціалізованих програмах,таких як пам'ять для процесорів та пристроїв,таких як принтери.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...