Легке рішення помилки "Cctrust.dll не був знайдений". - все про комп'ютери

загрузка...

Що таке Cctrust.dll?Cctrust.dll — це бібліотека,що використовується для доступу до компонентів Symantec,і,як відомо,щоб отримати помилки»не вдалося виявити»,пов'язані з CFGWIZ.exe і CCregvfy.exe.Процес cctrust.dll відноситься до загальної Клієнту ccTrust бібліотеки файлів і використовується для доступу до компонентів Symantec.
Файл cctrust.dll як відомо, існує у таких розмірах:
 • 95,480 байт.

 • 95,928 байт.

 • Помилки Cctrust.dll


  описаних у цій статті, дві загальні помилки cctrust.dll і їх вирішення.


  Помилка 1


  Коли ви починаєте працювати вашому комп'ютері після установки Norton Internet Security або Norton Personal Firewall,ви можете отримати наступне повідомлення про помилку:


  “CFGWIZ.EXE — Не вдалося знайти компонент. . . . cctrust.dll не був знайдений"


  Причина помилки


  Ця проблема з файлом cctrust.dll зазвичай відбувається, коли ви встановите продукт Norton 2004 поверх попередньої версії.В принципі, ця помилка виникає при попередньому продукті і не є повністю видаленої з комп'ютера.Залишилися файли попередньої версії продуктів Norton конфліктують з файлами і процесами Norton Personal Firewall або Norton Internet Security.У даному конкретному випадку, це процес, пов'язаний з вашою попередньою версією Norton з імені ccRegVfy.exe і автоматично завантажується при запуску системи і викликає з'являються помилки cctrust.dll.


  Примітка: Для забезпечення повного видалення ваших продуктів Norton,зв'яжіться з компанією,якщо uninstaller програма доступна для вашого продукту. Якщо uninstaller програма доступна,використовуйте її,в іншому випадку скористайтеся допомогою надійної програмою uninstaller третьою стороною,такий як Perfect Uninstaller, щоб повністю видалити всі продукти Norton.


  Рішення


  Для ремонту помилки cctrust.dll , яка виникає при установці продукту Norton поверх попередньої версії,вимкніть ccRegVfy.exe від завантаження при запуску системи. Щоб домогтися цього, виконайте наступні дії:


 • Натисніть кнопку Пуск , а потім виберіть Виконати .

 • Далі, в полі Відкрити введіть команду msconfig і натисніть кнопку OK.

 • У вікні Системні Утиліти Конфігурації , яке показується, відкрийте вкладку Автозавантаження .

 • Знайдіть і зніміть прапорець перед ccRegVfy.exe.

 • Далі, натисніть кнопку Застосувати,щоб зберегти зміни, а потім OK для виходу з Утиліти Налаштування Системи.

 • Перезавантажте комп'ютер.

 • Помилка 2


  При запуску системи після оновлення Norton Firewall, ви можете зіткнутися з наступною помилкою:


  «CCregvfy.exe не вдалося знайти DLL»


  Причина помилки


  Як правило, дана помилка виникає із-за відсутнього файлу cctrust.dll.


  Рішення


  Щоб видалити це повідомлення про помилку,скачайте файл cctrust.dll з надійного і заслуговує довіри безкоштовного on-line каталогу DLL файлів і вставити файл у папку %system% .


  Примітка: %system% — це змінна, яка вказує на системну папку.За замовчуванням, якщо ви використовуєте Windows XP це буде папка C:Windows System32.


  врешті-решт, якщо ви виявите, що захисне програмне забезпечення Нортон,приносить вам багато клопоту,ви можете перейти до вільним від помилок,але не менш потужного захисного програмного забезпечення,такого,як Antivirus Plus і StopZilla.  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
  загрузка...
  загрузка...