Як виправити помилку userenv.dll. - все про комп'ютери

Що таке Userenv.dll? Userenv.dll — загальні DLL файли, відомі для генерації відсутніх або не знайдених помилок, тому що файл був видалений, не зареєстровано, або пошкоджені шкідливим ПО.
Рішення помилки Userenv.dll

Userenv.dll — Інформації про файл


Модуль userenv.dll зберігає інтерфейс функцій прикладного програмування (API) для створення і керування профілями користувачів. Файл userenv.dll як відомо, існує у 658,432, 727,552, 209,920, 394,000, 723,456, 732,672, 102,400, і 713,728 байт розмірах.


Скаким файлом Userenv.dll скомпонований статично ?


Відомо,що файл userenv.dll , скомпонований статично на наступні файли:


KERNEL32.DLL
ADVAPI32.DLL
msvcrt.dll
USER32.DLL
RPCRT4.DLL
ntdll.dll


Примітка: Бути скомпоновані статично означає, що, коли файл userenv.dll завантажений у вище зазначені файли вони завантажуються автоматично . Також, якщо один або більше з цих файлів відсутнє або пошкоджено, ви не зможете завантажити userenv.dll.


Я отримую помилку "не знайдено userenv " ,що я повинен зробити , скачайть userenv.dll з Інтернету?


Звичайно,якщо "userenv.dll не знайдений" , або якщо "userenv відсутня із-за помилки ,файл формується при відсутніх DLL на вашому комп'ютері. Так, ви можете завантажити відсутній файл з Інтернету, щоб виправити цю помилку. Щоб бути в безпеці, переконайтеся, що ви завантажуєте відсутній файл з надійного онлайн каталогу DLL файлів . Багато сумнівні веб-сайти просять натиснути на файли, які містять spyware або adware-програми. Не завантажуйте файл DLL з сумнівних або чорних списків сайтів, так як замість того, щоб вирішити вашу проблему, завантажені DLL, можуть викликати більше проблем з комп'ютером.


Одна порада, перш ніж завантажити відсутній файл, перевірте вміст вашої Корзини. Можливо, ви випадково видалили файл, викликаючи тим самим появу помилки "userenv not found". Якщо ви підозрюєте, що ви видалили файл помилково, але вже очистили корзину, і відновлення файлів зробити неможливо з допомогою вбудованих інструментів, ви можете використовувати надійні програми для відновлення файлів , такі як Data Recovery Pro або Spotmau Powersuite, щоб відновити видалений файл userenv.dll .


найкраща річ у таких інструментах, як Spotmau Powersuite полягає в тому, що ви можете завантажитися, використовуючи свої CD і відновлювати файли, які перешкоджають вашому комп'ютеру завантажитися.


Я скачав файл userenv , але ще отримую "userenv not found"


Тут можуть бути дві ймовірні причини цього; ви не зберегли завантажений файл userenv в правильне місце або userenv.dll файл не зареєстрований на вашому комп'ютері.


При завантаженні файлу DLL, переконайтеся, що ви зберегли файл у вихідне положення. Якщо ви не знаєте, розміщення цього файлу за промовчанням userenv.dll збережіть файл у папці system folder (загальна шлях C:\Windows\System32) . Після того як ви зберегли файл, зареєструйте DLL. Щоб домогтися цього, виконайте наступні дії:


  • виберіть Пуск і виберіть пункт Виконати.

  • У полі Відкрити введіть : cmd і натисніть кнопку OK.

  • Далі, у командному рядку введіть таку команду та натисніть клавішу Enter.regsvr32 userenv.dll

  • Після того, як файл буде зареєстрований,у вікні командного рядка введіть exit і натисніть Enter.

  • Файл userenv.dll знаходиться на жорсткому диску, але ще отримую повідомлення "userenv не знайдений" помилка


    Якщо DLL знаходиться на вашому комп'ютері, але ви отримуєте userenv.errors, запустіть сканування malware на вашому комп'ютері, використовуючи передові методи забезпечення безпеки, такі, як Antivirus Plus і StopZilla . Шкідливі програми, таких як віруси, черв'яки, трояни можуть навмисно пошкодити ваші DLL файли, такі як userenv.dll змінюючи їх коди.


    Після видалення шкідливого ПО,рекомендую вам також запустити сканування реєстру за допомогою надійної утиліти для очищення реєстру , такий як tracks eraser pro,що б видалити всі пошкоджені записи,які шкідливі програми можуть додати до реєстру.