змінити пароль Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

Ви використовували пароль Windows 8 протягом тривалого часу, прийшов час,щоб змінити його на новий для підтримки вашого комп'ютера більш безпечним.Ви також захочете змінити його, коли ви забули пароль Windows 8. В цій статті я збираюся говорити про те, як змінити пароль Windows 8 у цих 2 різних випадках.


Випадок 1. Коли потрібно змінити пароль Windows 8


В цьому випадку, ви можете легко увійти в цільову обліковий запис Windows 8 та змінити пароль у вікні налаштування ПК. Детальні заходи полягають в наступному:


Крок 1: . Відкрийте вікно налаштування ПК. Натисніть клавішу Windows I, щоб відкрити вікно настройки, а потім виберіть пункт Змінити настройки ПК.Крок 2: Виберіть опції Змінити пароль У вікні налаштування ПК, виберіть користувача зліва, і ви побачите праворуч опції змінити пароль.Потім виберіть опцію змінити пароль. Вам буде запропоновано ввести поточний пароль. Введіть пароль і перейдіть у вікно змінити пароль.Крок 3: Установка нового пароля Windows 8 У вікні змінити пароль введіть новий пароль для вашого облікового запису користувача Windows 8,введіть пароль ще раз для підтвердження. Далі встановіть підказку для пароль і натисніть кнопку Далі,а потім натисніть кнопку Готово, щоб зберегти зміни.Крім того,ви можете змінити пароль від облікового запису адміністратора Windows 8 на тому ж комп'ютері. Але це не рекомендується, якщо ви ще пам'ятаєте пароль, так як це призведе до втрати даних.


Випадок 2. Коли забули пароль Windows 8


Змінити пароль на Windows 8 можна, навіть якщо ви не можете згадати. Для цього є 3 методу.


Спосіб 1.Використовуйте інший обліковий запис адміністратора


Як уже згадувалося вище, ви можете увійти в систему як адміністратор,який може керувати іншою обліковий запис на цьому комп'ютері,включаючи змінити пароль іншого облікового запису.Оригінальний пароль буде обов'язково,але все EFS-зашифровані файли, особисті сертифікати зберігаються паролі для веб-сайтів та мережевих ресурсів, будуть втрачені.


Спосіб 2. Використовуйте диск для скидання пароля


Windows 8 дозволяє користувачам створювати диск скидання пароль заздалегідь. З таким диском скидання пароля в руках,ви можете легко змінити пароль Windows 8 на новий, коли ви його забули.


Дізнайтеся,як створити і використовувати диск для скидання пароля в Windows 8 .


Спосіб 3.Використовуйте програмне забезпечення для скидання пароля Windows


В якості найбільш популярних додатків для скидання пароля в Windows,багато користувачів вважають за краще використовувати програму Windows Unlocker або Unlocker, яка дозволяє скинути забутий пароль для Windows 8 трьома простими й швидкими способами. Один із способів полягає в зміні забутого пароля Windows 8 . 100% безпека гарантована.


[share-locker locker_id=»66d17a38cc5e57c8f» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...