Служба Netflix виходить за межі Канади. - все про комп'ютери

загрузка...

Якщо Netflix користується успіхом своєї нової послуги потоків в Канаді, то вона може йти до подальшого розширення міжнародного рівня,сказав генеральний директор компанії Рід Гастінгс в недавньому інтерв'ю The Hollywood Reporter.


«Зараз ми зосереджені на Канаді,» заявив Гастінгс в інтерв'ю, опублікованому сьогодні. «Якщо ми доб'ємося успіху в Канаді, ми, звичайно, будемо ывходить і на інші ринки».Канада є першою спробою Netflix вийти за межі Сполучених Штатів. Де точно може бути Netflix в майбутньому в повітрі, сказав Гастінгс. Але він сказав The Hollywood Reporter, що «Західна Європа, Латинська Америка, Азія, або Росія» може бути в планах компанії.
«Це навряд чи буде Африка, але крім цього, всі континенти відкриті,» сказав Хастінгс .Хастінгс також підтвердив,, що його компанія не буде пропонувати послуги поштою DVD канадським клієнтам. Він сказав, що «зростання протягом наступних 10 років буде в потоковому». А ось де він планує сконцентрувати зусилля своєї компанії.Netflix розпочала свою потокове службу в Канаді вчора. Як і в Сполучених Штатах, миттєві потокові Netflix можна ознайомитися на кількох пристроях. Пропозиція дозволяє канадським клієнтам дивитися «тисячі» фільми і телевізійні шоу з кількох студій, в тому числі MGM Studios і Paramount Pictures. Послуга доступна для 7,99 канадських доларів в місяць (близько $ 7,73 США), у США він коштує $ 8,99.Голлівудський репортер запитав Гастінгса, якщо він стурбований тим, що американці побачать, що канадці менше платять за послуги потоків, і спросять посчему така ціна?«Скільки будете платити — то що американці стежать, , що відбувається в світі?» сказав Хастінгс у відповідь. «Це те, що ми будемо контролювати, але американці кілька егоцентричні».Коментарі Гастінгса на всьому протязі Twitter.


Швидкий пошук його ім'я в соціальних мережах показує, що число людей були засмучені коментарями Гастінгса. Один з користувачів запитав, Гастінгс ви знали «, що це поганий бізнес ображати клієнтів». Деякі інші говорили, що вони планують скасувати їх Netflix підписки у відповідь на коментарі.
У відповідь на це представник Netflix сказав у телефонній розмові з CNET, що заява Гастінгса було «скромним зауваженням жартома». Він сказав, що Гастінгс «не буде навмисно нікого ображати».Гастінгс вибачився сьогодні в своєму блозі про Netflix «занурений у себе коментарями.»Він продовжував пояснювати різницю в цінах і додав, що компанія розглядає питання з потоковим-єдиний варіант для США в найближчі місяці».
Ето другий раз, що вибачення було видано оточуючих в Канаді. Компанія спочатку захищалася, коли представники засобів масової інформації поставили під сумнів те,що Netflix доручила високооплачуваним акторам в Гуш про службу на вчорашній прес-конференції. В блозі рано вранці, Стів Суоси, віце-президент з корпоративних комунікацій, заявив, що акторів найняли для Копорейт відео «було дано неналежне напрямок говорити із засобами масової інформації про їх ентузіазм з приводу служби Netflix. Це була помилка, і не претендує на частину нашого плану запуску Простіше кажучи:. ми підірвали його «.

загрузка...
загрузка...