Як перейти з однієї редакції Windows 10 на іншу - все про комп'ютери

загрузка...

Існує декілька редакцій Windows 10: домашня, професійна і корпоративна. Кожна з них підходить для певного кола користувачів. Але встановивши одну із запропонованих збірок, ви можете перейти на іншу версію, не втративши свої особисті дані і встановлені сторонні додатки.Зміст • 1 Перехід з домашньою на професійну

 • 1.1 З допомогою ключа та ліцензії • 2 Перехід з професійною на корпоративну

 • 2.1 Відео: оновлення редакції


 • Перехід з домашньою на професійну


  Головне правило переходу полягає в тому, що оновлюватися можна тільки на один рівень вище. Тобто з домашньою на Pro, а з Pro на корпоративну. Перевстановлювати систему в обох випадках не доведеться, всі дані, що зберігаються на комп'ютері, не будуть порушені, а функції, притаманні новій версії редакції, з'являться автоматично.


  З допомогою ключа та ліцензії


  Для переходу вам знадобиться ліцензійний ключ від тієї версії системи, яку ви хочете отримати. Безкоштовні ключі для переходу можна знайти в інтернеті, але активувати систему за допомогою них не вийде. Єдиний спосіб офіційно активувати нову редакцію Windows — придбати ключ для потрібної версії на офіційному сайті компанії Microsoft або в додатку Windows Store, встановленому на всіх комп'ютерах з Windows 10 за замовчуванням. На даний момент ключ на сайті коштує 15 299 рублів, в магазині — 8 129 рублів.


  Купуємо Windows 10 професійна через сайт Microsoft


  Також перехід можливий, якщо ви раніше встановлювали і активували професійну редакцію Windows 10 на своєму комп'ютері. У цьому разі в пам'яті материнської плати, якщо ви її не замінювали, зберігся код продукту, і він буде використаний автоматично при спробі змінити редакцію. Тобто перехід буде виконаний за допомогою цифрової ліцензії.


  Перехід здійснюється відразу після введення нового ключа, тому, перед тим як приступати до процесу, збережіть всі найважливіші дані з комп'ютера на сторонній носій, щоб у випадку появи несподіваних помилок, не втратити їх.


 • Розгорніть параметри комп'ютера.

  Відкриваємо параметри комп'ютера • Розкрийте розділ «Оновлення та безпека».

  Переходимо в розділ «Оновлення та безпека» • Виберіть підрозділ «Активація».

  Відкриваємо підрозділ «Активація» • Якщо ви хочете здійснити перехід з допомогою цифрової ліцензії, то клацніть по кнопці «Перейти в Магазин», якщо в даний момент на комп'ютері діє активована домашня редакція Windows, або по кнопці «Усунення неполадок», якщо активованої домашньої редакції на комп'ютері немає.

  Клікаємо по кнопці «Перейти в магазин» • Якщо планується перехід через ключ, натисніть на кнопці «Змінити ключ продукту».

  Клікніть по кнопці «Змінити ключ продукту» • Введіть код ключа, отриманий раніше в магазині або на сайті Microsoft.

  Вводимо ключ продукту від потрібної редакції • Дочекайтеся, поки програма перевірить правильність ключа, а після запустіть процедуру оновлення.

  Клікаємо по кнопці «Запустити оновлення» • Почнеться стандартний процес оновлення, не переривайте його до повного закінчення. Забезпечте комп'ютера стабільне підключення до інтернету та електроживлення.

  Чекати, поки система оновиться • Після закінчення процесу не забудьте активувати систему будь-яким зручним способом, щоб не отримати обмеження, що накладаються на неактивовані Windows.

  Не забуваємо активувати систему • Перехід з професійною на корпоративну


  Для цього переходу діє все ті ж правила, що були описані в попередньому пункті статті. Вам знадобиться цифрова ліцензія або ключ від корпоративної Windows, купити який можна в програмі «Магазин» або на офіційному сайті Microsoft. На даний момент покупка по інтернету на сайті компанії з якихось причин недоступна, але актуальну ціну ви можете дізнатися в додатку Windows Store.


  Усі дії, які потрібно здійснити для переходу при наявності цифрової ліцензії або ключа, повністю збігаються з діями, описаними вище в статті. Єдина відмінність, ключ продукту повинен належати корпоративної версії, а не професійною.


  Відео: оновлення редакції  Перейти з однієї редакції на іншу можна, але тільки при наявності ключа або цифрової ліцензії. Оновлення можливо лише на одну сходинку вище. Купувати ключ настійно рекомендується тільки в офіційних магазинах Microsoft, покупка в інших місцях не дає гарантії.

  загрузка...
  загрузка...