змінити домашню групу загального доступу в Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

Ми всі можемо усвідомити важливість комп'ютерів в нашому житті, і ми добре знаємо, як це винахід зробив наше життя простіше. Вікна в комп'ютері містять безліч функцій.домашня група є одним з них. Більшість користувачів домашньої мережі використовують домашня група,щоб поділитися своїми фото, відео, музичними файлами, документами з іншими пристроями.Не всі користувачі знають,як використовується домашня група мережу , щоб поділитися деякими особистими документами, тому різним користувачам потрібно обов'язково встановити пароль на домашню групу, щоб зупинити неетичний доступ до даних,якими вони діляться. У цьому підручнику нижче,ви отримаєте інформацію про те,як змінити параметри загального доступу в домашньої групи в Windows 8 .


Коли ви приєднуєтеся до домашньої групи на робочому столі, ви повинні вибрати пристрій, зображення або бібліотеки, якими ви хочете поділитися з іншими користувачами домашньої групи.Після того як Ви встановили доступ до цих елементів, інші користувачі домашньої групи зможуть легко отримати до них доступ, але ці деталі для них будуть доступні тільки для читання, і вони не зможуть зробити в них зміни.Тим не менш,в будь-який час вони будуть мати можливість регулювати налаштування домашньої групи.Якщо ви новий користувач домашньої групи або якщо ви хочете змінити налаштування домашньої групи в Windows 8, ви можете зробити це, виконайте такі дії.


Кроки для налаштування параметрів домашньої групи для обміну інформацією


 • По-перше, ви повинні увійти в «Майстер налаштування домашню групу параметри спільного доступу».Для цього Ви повинні увійти в «Провідник» і клацнути правою кнопкою на панелі навігації на варіант «Домашня група».


 • У «Панелі управління» натисніть на опцію «спільне використання бібліотек і пристроїв» і виберіть опцію «Домашня група» . Тут вам потрібно вибрати опцію «Домашня група», а потім «Змінити налаштування».

 • У вікні домашньої групи, ви побачите список загальних записів, для яких ви зможете змінити налаштування для кожного елемента, перераховані тут під папками категорії або бібліотеки, чи ви хочете поділитися ними чи ні.


 • Тепер ви побачите опцію «Finish». Вам потрібно натиснути на неї для завершення процесу.

 • Я сподіваюся, що ці кроки допоможуть вам значно прискорити зміна налаштувань «Домашня група» в Windows 8.


  [share-locker locker_id=»8e08f4374030e2660? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
  загрузка...
  загрузка...