Firefox і Thunderbird масштабування зображень. - все про комп'ютери

загрузка...

Веб браузер Firefox поставляється з можливістю збільшення і зменшення зображення веб-сайтів. Але немає можливості масштабування конкретних елементів сайту, які можуть бути проблемними, якщо тільки конкретні елементи, такі як зображення були збільшені.


Firefox і Thunderbird Extension Image Zoom додає збільшення функціональності шляхом надання коштів для збільшення і зменшення зображення.Image Zoom був розроблений дуже простим.Клацніть правою кнопкою миші будь-яке зображення на сайті ,відкриється контекстне меню ,після встановлення розширення з можливістю збільшення і зменшення зображення вибраний образ.
Клацати правою кнопкою миші з допомогою контекстного меню,не єдиний варіант для збільшення зображення. Інша можливість полягає в правій кнопці миші та використання колеса миші для збільшення зображення. Це, як правило, зручніше, ніж рішення через контекстне меню. Інші варіанти, які надаються доповненням Image Zoom включають сторінки масштабування, установки зображення на екрані з розміром веб-браузера або поштового клієнта,можна зробити і власний масштаб і вимірювання параметрів.Деякі додаткові компоненти можуть втручатися деякі з варіантів, представлених розширенням Image Zoom. Особливо доповнення, які працюють з використанням кнопки миші, таки як доповнення Multi Links , можуть блокувати деякі функції. Image Zoom пропонує кілька опцій для налаштування кнопок миші, які викликають збільшення. Завантажити та встановити Image Zoom можна за наступним посиланням Image Zoom .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...