PGsurfer — Безкоштовне програмне забезпечення для батьківського управління. - все про комп'ютери

загрузка...

Ми не можемо бути поряд з нашими дітьми і дивитися,що роблять кожну хвилину вони в інтернеті. Вони повинні вивчати самостійно інтернет, однак Інтернет може бути небезпечним місцем з небажаним вмістом, а також програм-шпигунів і вірусів, які очікують невинної завантаження.


PGsurfer Comodo — безкоштовне програмне забезпечення для батьківського контролю – ставить контроль над компьютеом у ваші руки, щоб створити безпечне середовище для ваших дітей, щоб вивчати онлайн. Ви просто встановлюєте набір параметрів зручний для користувачів, складний PGsurfer зробить все інше! Comodo пропонує цей продукт для вас безкоштовно у якості нашого внеску у створення інтернет-безпеки для дітей.
Особливості та переваги батьківського контролю PGsurfer :PGSurfer — це безкоштовна програма батьківського контролю дає можливість батькам допомогти своїм дітям безпечно користуватися Інтернетом. Батьки створюють «профілі користувачів комп'ютера і можуть встановити і змінити параметри для підключення до комп'ютера кожної людини.PGsurfer пропонує наступні варіанти та переваги:
•Обмежити сайти з небажаним вмістом, такі як порнографії, незаконної діяльності, ненависть, вживання наркотиків і алкоголю, зброї та азартних ігор
•Блок використання чатів та програм для обміну миттєвими повідомленнями, електронна пошта (як онлайн, так і настільні ), Peer-To-Peer файлообмінник
•Зупинити завантаження музики, відео, ігри та інші файли, які можуть містити віруси або шпигунські програми або порушують закони про авторське право
•Обмежити доступ до комп'ютера, щоб можна ыбло включати комп'ютер певну кількість годин в тиждень для певних користувачів
Після початкової установки, Comodo PGsurfer продовжує захищати ваших дітей з безкоштовною базою даних і оновлення продуктів.


Налаштування PGSurfer для захисту всіх своїх дітейPGSurfer створює докладні звіти, щоб тримати вас в курсі діяльності ваших дітейМінімальні системні вимоги PGSurfer :
Нижче наведені мінімальні рівні потрібно. Для поліпшення реагування ми рекомендуємо вище специфікації системи, ніж представлені тут:
•20 МБ вільного місця на жорсткому диску, необхідні для початкової установки
•Підключення до Інтернету
•Microsoft Internet Explorer 6.0 і вище
•Операційна привілей: вхід в систему в якості адміністратора для установки і видалення


Скачати БЕЗКОШТОВНО програмне забезпечення для батьківського управління PGSurfer можна за наступним посиланням PGSurfer .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...