Як активувати Windows Defender в Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

Як і в кожному новому випуску Windows, Windows 8 буде більш захищеної операційної системи,ніж це було до неї.Це в значній мірі завдяки трьом основним розширень: підвищена увага до UEFI Secure Boot — оптимізація завантаження, розширення SmartScreen Filter для всієї операційної системи, і за замовчуванням включення функціональної версії Windows Defender, яка зараз захищає від всіх видів шкідливих програм — не тільки spyware.
Windows Defender розширює сферу роботи і не сидить з тими ж параметрами.Що вносяться beaucoup по установці, пробні версії McAfee, Norton та інші програми безпеки,ви знайдете в комплекті коробці, Windows 8 і Windows Defender має установки за замовчуванням. Microsoft дозволяє OEM щоб відключити установки Windows Defender для того, щоб можна було встановити альтернативні рішення безпеки.Все це,звичайно,добре з «різноманітністю-цих spice of life» з точки зору захисту,але один з побічних ефектів,що відбувається,коли ви не реєструєте програмне забезпечення Windows Defender: Windows 8 не може автоматично активувати Windows Defender за замовчуванням.Іншими словами, ваші чарівні нові коробкові ПК широко відкриті і уразливі для всіх антивірусів і мережевих атак. На щастя,є активація Windows Defender оснастки. Ось як це можна зробити.По-перше,завантажте комп'ютер до початкового екрану і введіть «Windows Defender», пошук для цієї програми, а потім клацніть на значок Windows Defender, коли він з'явиться в результатах.На класичному Робочому столі з'явиться вікно Windows Defender. Якщо програмне забезпечення Microsoft security вимкнено,то Ви побачите багато страшних червоних вікон «ризику» з попередженням і зображенням на екрані комп'ютера з великим X на них. Тонко, так?Потім у верхній частині вікна клацніть на закладки Налаштування. Переконайтеся, що Ви вибрали в лівій панелі»захист в Реальному часі», а потім встановіть прапорець «Увімкнути захист у реальному часі (рекомендується).» Нарешті,в нижній частині Вікна натисніть кнопку Зберегти Зміни .Тепер захист працює,і страшні червоні вікна «За ризиком» у верхній частині вікна виявляється набагато більш заспокійливого зеленого відтінку, і переключилися на «Стан ПК: Захищений».


Перевірити на предмет витоків


Але це ще не все. Тепер прийшов час, щоб переконатися, що ваш комп'ютер насправді захищений від шкідливих програм -безкоштовно! Натисніть на Оновлення , а потім клацніть на великій кнопці Оновлення у середині Вікна для завантаження файлу визначення останніх шкідливих програм від Microsoft.Потім відкрийте Додому на вкладці і виберіть в блоці списку кнопку «Повна».Все, що вам потрібно зробити зараз, це натиснути Перевірити Зараз, а потім сидіти і чекати, у той час як Windows Defender перевіряє куточки і закутки вашого ПК для будь-яких прихованих поганих.
P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...