TimeComx: планувальник завдань. - все про комп'ютери

загрузка...

Ви б хотіли,що б Ваш комп'ютер відтворював звук в певний час або за певних періодах закінчення часу?Закриття або блокування комп'ютера або навіть запуск конкретного додатка в певний час?


TimeComX невелике безкоштовний додаток, яке можна запланувати на будь-яке завдання на певний час або на певний період минулого часу. Програмування включають звуковий сигнал (запуск звукового файлу), під управлінням будь-якого виконуваного файлу або програми, яке ви хочете, або блокування / виключення / вихід / включть комп'ютер в сплячий режим і т. д.


TimeComX також може відображати комп'ютерні процесори і мережу.Є досить багато безкоштовних програм, як TimeComX, але давайте подивимося,що може робити TimeComX:
*Приємний, стильний Інтерфейс
*Простота у використанні
*Portable: або принаймні може бути портативною. Після установки, скопіюйте папку TimeComX на USB або будь-який інший носій інформації і вона буде працювати як переносна. Ви можете видалити програму і використовувати портативну версію.
*TimeComX можна заблокувати паролем, щоб її не можна було закрити або таймер зупинив Ваш 7-річний син, можна обмежити доступ до свого комп'ютера (наприклад).
*Процеси — використання мережі дисплеїв — приємна особливість
*Майбутнє — заплановані параметри: вони детально описані на сайті і є досить цікавими (включають в себе макрос і кілька запланованих заходів).


Приємні оку і компетентний планувальник, який працює дуже добре. TimeComX є відмінним вибором для його списку запланованих функцій.Сумісність: Windows XP, Vista, Windows 7


Скачати БЕЗКОШТОВНО TimeComX .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...