Супер режим Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

У нас було те, що ми називали основна контрольна панель у Windows Vista, ми побачили, як Інтернет пішов далі, коли турбо режим був введений в Windows 7 — і тепер у нас є те, що називається супер режим Windows 8 !ОС Windows має набір певних папок, яким визначено унікальні рядки і називають їх CLSID або ідентифікатори класу Windows.Ці папки можуть бути доступні за допомогою кодів CLSID ідентифікатора,вікна призначають кожній окремій папці в реєстрі Windows.Якщо ви знаєте коди, ви можете запустити їх з легкістю. Крім підтримки існуючих команд оболонки , ярлики і CLSID, які присутні в Windows 7, Windows 8 пропонує кілька нових ярликів команд оболонки і CLID авторство.Використовуючи ці команди можна створювати ярлики на робочому столі вручну або за допомогою безкоштовного додатку GodMode Creator, щоб створити ці ярлики з клацанням.


Всі налаштування CLSID майже ідентичні,всі завдання або основна контрольна панель Windows Vista або режим турбо Windows 7 або режимі супер Windows 8, ідентичні,але тільки відсортовані по-різному.Якщо ви хочете створити ярлик для налаштування на вашому робочому столі Windows 8, ви можете клацнути правою кнопкою миші на робочому столі, вибрати New /> Folder і дати їй наступне ім'я:


Supermode. ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C


Крім того, ви можете вибрати не тільки новий ярлик,але і розташування елемента поля, ввівши таку команду:


%WinDir%\explorer.exe shell:::F90C627B-7280-45db-BC26-CCE7BDD620A4


Ви отримаєте свій супер ??режим — Super Mode або ярлик режиму God Mode.Можна, звичайно, назвати як завгодно! Назвіть це режим Devils якщо ви хочете!У відкритих папок будуть перераховані всі елементи панелі керування.MSDN віддає перевагу передавати його як Супер режим — Super Mode і нагадує нам, що ви навіть можете прикріплювати контекстні плитки на стартовому екрані Windows 8, для легкого доступу.Super Mode — супер-м працює просто відмінно на моїй Windows 8 x64, хоча я пам'ятаю, люди говорили, що це несумісно з 64-розрядною версією Windows Vista і explorer.exe.


[share-locker locker_id=»c2041d96b73916364? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...