Змінити розмір мініатюр попереднього перегляду панелі завдань Windows 7. - все про комп'ютери

загрузка...

Панель завдань Windows 7 дає попередній перегляд запущених програм, коли курсор миші знаходиться над іконками ескізів. Але для користувачів,з поганим зором, можуть виникнути проблеми, мружачись на невеликі спливаючі ескізи . Windows 7 не пропонує гнучку коригування або зміна розмірів панелі завдань мініатюр.Нині прогрес у сфері жорстких дисків сповільнилося, в той час як напівпровідникова пам'ять почала розвиватися більш швидкими темпами. Це призвело до створення твердотілих дисків SSD (Solid State Drive) на основі флэшпамяти.Більш докладний опис SSD диска можна знайти без праці в Інтернеті.


Таким чином, користувачі, які воліють великі або маленькі розміри перегляду мініатюр, можливо, необхідно шукати такі додатки, як Windows 7 Taskbar Thumbnail, який призначений, щоб допомогти користувачам налаштувати їх мініатюри попереднього перегляду спливаючих вікон на потрібний розмір.


Windows 7 Taskbar Thumbnail Customizer є вільним і виконуваним додатком, яке не вимагає установки. Користувач може натиснути на файл, щоб запустити програму і зробити кілька налаштувань і регулювань для налаштування панелі завдань попереднього перегляду мініатюр. Користувачі можуть налаштовувати розмір ескізу, інтервал, поля, а також час затримки. Час затримки буде встановлювати затримку часу на ескіз, коли користувач переміщає курсор на їх значки на панелі завдань. Як тільки користувачі задоволені параметрами, їм просто потрібно натиснути кнопку «Застосувати зміни», щоб активувати установки.Windows 7 Taskbar Thumbnail Customizer налаштовує установки мініатюр попереднього перегляду так, що вони стають легше і зручною для користувачів, для попереднього перегляду.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...