Firefox Bookmark сортування розширень SortPlaces. - все про комп'ютери

загрузка...

Веб браузер Firefox не пропонує багато варіантів сортування закладок. Єдиний варіант, який насправді є ,клацнувши правою кнопкою миші на папку для сортування за назвою закладки.Але це не постійний порядок сортування, він порушується, як тільки нові закладки додаються в папку.


Сортування по імені, яка може бути або за убуванням або зростанням, ймовірно, не достатньо для багатьох користувачів, які хотіли б мати більше контролю над тим, як їх закладки відображаються в браузері.Доповнення SortPlaces додає безліч важливих опцій сортування плюс неймовірно корисну опцію, щоб автоматично сортувати нові закладки по параметрам, визначеним користувачем на додаток можливих параметрів.Доповнення Firefox мають відмінності між меню, панель інструментів і не подшытые закладки і пропонує різні налаштування для кожної категорії закладок.У кожній категорії доступні дев'ять різних варіантів сортування, включаючи сортування по імені, URL,ключовим словом або датою додавання. Сортування може бути скасований у тому ж меню можна визначити порядок сортування для запитів, папок, livemarks закладок. За замовчуванням запити з'являються вище папки, які з'являються над livemarks і закладками.
Крім того, можна включити автоматичне сортування закладок і включити або виключити закладки або папки закладок з експлуатації. Зазвичай це займає багато часу,щоб розібратися з окремими папками закладок з десятками закладок. SortPlaces, тим не менш велике доповнення для користувачів, які хочуть розібратися в своїх закладках у певному порядку, що не пропонується в браузері Firefox за замовчуванням.Завантажити і встановити додаток SortPlaces Firefox можна за наступним посиланням SortPlaces .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.


загрузка...
загрузка...