Резервне копіювання на Windows Phone 8. - все про комп'ютери

загрузка...

Смартфони стають розумнішими, ніж коли-небудь раніше, і вони розроблені, щоб автоматично робити все щоденні речі для Користувача без нагляду і вручну створювати завдання для їх виконання. Наприклад, у разі резервного копіювання Windows Phone цю задачу досить легко зробити, і,без необхідності будь-яких додаткових програм. Говорячи про Android телефонах, є купа програм, які виконують ту ж завдання резервного копіювання додатків і інших даних користувача. У системі Android, кращий спосіб резервного копіювання даних за допомогою titanium backup. Однак, коли справа доходить до Windows phone,робиться це досить простим способом за допомогою вбудованої опції.


Наскільки Windows співтовариство стурбоване тим,що знайдеться безліч додатків, хоча менше, ніж для Android. Також не можна встановлювати всі додатки, постійно на телефоні, так як це може призвести до зниження продуктивності системи і можуть з'явитися глюки. Для цього, ви можете робити рідко резервне копіювання використовуваних додатків і відновити їх, коли вони потрібні вам для їх використання. Можливо, в деяких інших випадках, наприклад, якщо ви плануєте жорсткий скидання пристрою,вам необхідно створити резервну копію всіх додатків і відновити їх після повернення в початковий стан, щоб заощадити кілька баксів вашого інтернет каналу.


Резервне копіювання додатків і даних у Windows Phone 8


В попередніх версіях Windows Phone, таких як Windows Phone 7, резервне копіювання і відновлення було стомлюючої завданням. У Windows Phone 8, як і всі інші варіанти які вбудовані стало набагато простіше зробити резервне копіювання. Крім того, додатки і дані можуть бути легко заархівовані, але одне питання, який кожен користувач Windows Phone може встановити, як вони можуть створити резервні копії всіх повідомлень та інших системних налаштувань свого телефону?


Ну, впровадження Windows Phone 8 поклали край всім цим проблемам, надаючи всі зручності, інтегровані в систему, єдина вимога-це знання того, як це працює. Незважаючи на все це, це не повне вирішення,так як всі дані резервного копіювання буде завантажуватися в акаунт sky drive, пов'язаний з телефоном. Ось як ви можете це зробити. • Для Додатків Налаштування: Відкрийте » Установки » /> » Резервна копія» — Open Settings /> /> Backup. Установіть перемикач, щоб включити або відключити опцію резервного копіювання,яка тепер буде відображатися разом з backup now. Перемкнути перемикач увімк.


 • Для обміну повідомленнями: Відкрийте » Установки » /> /> » Резервна копія» — Open Settings /> /> Backup. Виберіть повідомлення та увімкніть тумблер.  Описаний вище процес таким чином допомагає зберегти ваші резервні копії даних на sky drive сервері, і для цієї роботи потрібно Wi-Fi високо швидкісне підключення для завантаження всіх об'ємних даних на відповідний рахунок Sky Drive. Якщо ви хочете зробити резервну копію всієї музики, відео та зображення з вашого пристрою на ПК, то він досить простий.  Існує інструмент під назвою "Windows Phone sync tool", який після встановлення на цільовий комп'ютер дозволить синхронізувати всі Windows дані з телефону на комп'ютер.  Це було все, що вам потрібно зробити, щоб зробити резервне копіювання музики, відео, зображень, додатків і інших даних системи на sky drive сервера і на ПК. Однак,не можливо зробити резервне копіювання додатків на ПК або на пристрій зовнішньої пам'яті, що дуже прикро,порівняно з системою Android.

  загрузка...
  загрузка...