Додати ярлик для відкриття файлів і папок. - все про комп'ютери

загрузка...

У цій статті я буду відкривати методи,за допомогою яких ви зможете відкрити файли, а також папки з ходу у вікні, замість навігації через весь шлях до папки або файлу.Це займає дуже багато часу і досить нудна робота,особливо ,щоб відкрити папку,яка присутня всередині інших папок,і якщо ви відкриваєте її часто.Тому щоб зробити вашу роботу простий нижче Ви можете прочитати про ці методи.Насправді є три способи зробити це, з яких тільки два способи працюють з файлами і папками.Третій спосіб застосовується тільки до файлів і включає в себе використання реєстру, так що я буду обговорювати це в моїй наступній статті .


Спосіб 1


-Просто скопіюйте файл/папку для яких ви хочете створити ярлик на C:Windows (або в залежності від того,як називається диск ,де міститься папка).
-Ви завжди виконуєте копіювання файлів/папок у вікні,безумовно,це буде споживати ваше простір на диску,але замість копіювання файлів/папок можна створити ярлик клацнувши правою кнопкою миші по ньому і вибравши створити ярлик,а потім покласти ярлик в папку Windows. Це заощадить ваш простір.
-Тепер,щоб відкрити його простим відкриттям у вікні,натисніть на Windows Key R та введіть ім'я файл/папку або ярлик, щоб відкрити його.
Спосіб 2
-Цей метод трохи складніше,ніж метод 1 так що стежте уважно.
— Натисніть на Пуск, клацніть правою кнопкою миші мій комп'ютер, Властивості .
-Тепер,у лівій панелі клацніть на кнопку Додаткові параметри системи.(користувачам Windows XP не потрібно виконувати цей крок)
-Тепер натисніть на кнопку Advanced вкладки у верхній частині вікна відкриті нові, а потім натисніть Змінні середовища ...в нижній частині цього вікна.
-Тепер під Користувальницькі змінні натисніть New ...
-Далі у ім'я змінної введіть: тип будь-яке ім'я, яке ви хочете використовувати для відкриття файлу/папки і значення змінної: тип повний шлях до файлу/папки (не забудьте використовувати розширення файлу в дорозі) та натисніть OK , і ви все зробили.

Приклад: Якщо ім'я файлу rohit.jpg присутній на диску D, то в імені змінної,ви можете ввести техно (або будь-яке інше ім'я,яке ви хочете) і змінної типу значення D: rohit.jpg і натисніть кнопку OK.


-Щоб відкрити файл/папку натисніть Windows Key R , щоб відкрити вікно Виконати і введіть ім'я,яке ви ввели в імені змінної між двома % знаком і натисніть кнопку OK .
Приклад: У нашому випадку тип % техно %, щоб відкрити rohit.jpg
Спосіб 3
Це застосовно тільки до файлів і включає в себе використання реєстру, так що я буду обговорювати це в моїй наступній статті. З невеликою налаштуванням ви зможете змусити його працювати з папками.
Примітка:
-Не забувайте використовувати розширення в разі файлів (наприклад, JPG, EXE і т.д..)..


P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...