Як увімкнути блокування екрану в Windows 8. - все про комп'ютери

загрузка...

У цій статті я пояснюю,як увімкнути блокування екрану в Windows 8. Якщо вимкнути або не настроювати цей параметр політики, то користувачі, які будуть натискати клавіші CTRL ALT DEL побачать блокування екрану після блокування ПК. Вони повинні прибрати блокування екрану з допомогою дотику, клавіатури, або, перетягнути її за допомогою миші.


З кожним днем ігрова приставка Xbox 360 постійно вдосконалюється і freeboot установка всьому цьому доказ. Все це дозволяє запускати ігри з будь-яких носіїв, які можна підключити до приставки через USB порт.


Як включити блокування екрану в Windows 8


Крок 1.Перемістити курсор в нижній правий кут екрану та виберіть Пошук .Крок 2.В полі пошуку введіть gpedit.msc під Вкладка і натисніть на вікно, яке показано на малюнку.Крок 3.У вікні, яке з'явиться, ви побачите вікно «Редактор групової політики».Крок 4.На цьому етапі я хочу включити блокування екрану. Натисніть на Конфігурація комп'ютера/Адміністративний шаблон/Панель управління/Персоналізація і натисніть на кнопку « Не відображати блокування екрану «.


Конфігурація комп'ютера/Адміністративні шаблони/Панель управління/ПерсоналізаціяКрок 5.На цьому етапі щ'лкните правою кнопкою миші на «Не показувати Lock Screen» і виберіть вкладку редагування і натисніть на вкладку Редагувати.Крок 6.На цьому етапі, якщо ви вимкніть або взагалі не будете налаштувати цей параметр політики,користувачі будуть бачити екран блокування після блокування ПК.[share-locker locker_id=»9d2c4e0ee38a9863f» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...