Очищення реєстру Distiller. - все про комп'ютери

загрузка...

Distiller – безкоштовна програма для очищення реєстру,що б містити реєстр чистим, що дозволить оптимізувати систему шляхом видалення застарілої і неправильної інформації з реєстру, в результаті чого комп'ютер стає більш швидкий,менше схильний до помилок.Реєстр Windows є базою даних, яка зберігає параметри, варіанти та переваги, що стосуються операційної системи, програмного та апаратного забезпечення на ПК. В залежності від того, що ви робите з вашим комп'ютером, реєстр може рости cosiderably, з мого досвіду, реєстр має тенденцію до зростання, так само як без нагляду сад. З часом, особливо при встановленні та / або видалення програмного забезпечення він буде незмінно містити застарілу або неправильну інформацію. Це може сповільнити роботу системи,продуктивність і призвести до помилок.. Якщо ваша система млява або сповільнила роботу це може бути пов'язано з проблемами реєстру. (Зверніть увагу, що ви повинні розглянути інші причини, по-перше, в тому числі: програми-шпигуни / шкідливі програми, фрагментований жорсткий диск, несправність пам'яті, занадто багато програм, що працюють одночасно і конкурують за ресурси системи, проблеми з драйверами).Що вам потрібно знати про цю програму.
*Дуже проста програма: 1-Click і починається сканування реєстру, ви можете перевірити , які недійсні записи ви хочете видалити (або всі).
*Distiller зберігає резервну копію журналу видалених записів у реєстрі. Ви можете використовувати цю можливість, щоб повернутися до попереднього стану до очищення реєстру.Оцінка цієї програми порівнювалася з RegSupreme Pro, відмінну прогармму очищення реєстру, на жаль, не безкоштовне. Я перевірив мій ноутбук з RegSupreme Pro в режимі збереження списку знайдених записів в текстовий файл (близько 250 записів). Зверніть увагу, що сканування з допомогою RegSupreme Pro,в розширеному режимі знайшла 700 записів, і я вирішив не порівнювати проти цієї програми.Далі я переглянув ту ж систему з Distiller очищення реєстру і скопіював список знайдених записів (близько 200 записів). Порівняно з перерахованої вище програмою RegSupreme Pro (я дуже добре маніпулював текстовими рядками). Результат: список реєстру Distiller був підмножиною RegSupreme Pro списку на нормальному режимі роботи. Після цього я повернувся і зробив очищення реєстру з Distiller , а потім зробив ще одне сканування з допомогою RegSupreme Pro, як і очікувалося, список недійсних записів знизився з 250 до 50 пунктів. Це є відмінним результатом для безкоштовної програми очитски реєстру.Також зробив сканування з TonyArts EasyCleaner 2,0 в результаті сканування за допомогою цієї програми результат дуже низький 7 недійсних записів знайдено після очищення реєстру Distiller.Я шукав безкоштовну хорошу програму для очищення реєстру і Distiller може добре очистити реєстр. Зверніть увагу, що я не експерт з реєстру Windows і моя оцінка цього програмного забезпечення описана вище, аж ніяк не системна або наукова. Тим не менше я,даю цією програмою (яка все ще знаходиться в бета-версії) презумпцію невинності і 5-зірковий рейтинг.
Сумісність Distiller : Win NT/2000/2003/XP.


Скачати БЕЗКОШТОВНО Distiller можна за наступним посиланням :


http://letitbit.net/download/10593.15f9a73e6d7f8017ea9bde4e2bd5/registrydistiller.exe.htmlP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.
загрузка...
загрузка...