оновлення Java і для чого це необхідно робити - все про комп'ютери

загрузка...

Java-це технологія,яка дозволяє створювати документи, грати в ігри,отримати розширені функції веб-сайту і зробити інші цікаві та корисні речі,використовуючи для настільних і веб-додатків створених на базі Java.Java Update автоматично перевіряє наявність оновлень і попередить Вас при виході нової версії Java. Оновлення Java мають вирішальне значення для забезпечення, ви можете продовжувати використовувати ваші улюблені програми, безпечно і ефективно.Зміст • 1 Мета


 • 2 Функція


 • 3 Переваги


 • 4 Ідентифікація


 • 5 Міркування


 • 6 Рекомендації


 • 7 Попередження

 • Мета


  Оновлення Java встановлює останню версію Java на вашому комп'ютері. Java пакет програмного забезпечення на вашому комп'ютері-це набір програм і файлів, необхідних для запуску додатків і аплетів написаних на мові програмування Java. Даний пакет програм офіційно називається «Java Runtime Environment» (JRE.)


  Функція


  Оновлення Java, періодично перевіряє наявність нових версій Java,ніж та версія,яка встановлена у вас на комп'ютері. Якщо більш доступна нова версія, оновлення Java попередить вас про це.Зазвичай з'являється pop-up вікно або повітряну кулю на екрані,який інформує вас про доступне оновлення і дає вам опцію, щоб встановити оновлення або відкладати це на потім. Якщо Ви натиснете кнопку «Встановити»,» Java Update автоматично завантажує і встановлює останню версію Java.


  Переваги


  Нові версії Java можуть містити нові функції, виправлення помилок (виправлення програмних помилок і проблем)і поновлення функцій безпеки, які допомагають зберегти ваш комп'ютер в безпеці. Якщо ви хочете використовувати додатки, щоб скористатися перевагами цих нових функцій і виправлень, необхідно підтримувати Java-up-to-date.


  Ідентифікація


  найпростіший спосіб дізнатися версію Java яку ви використовуєте, відвідати сторінку веб-сайту Oracle Java.com і «перевірити версію Java». Ви також можете побачити, яка версія Java у вас встановлена,подивившись на комп'ютері,засіб управління програмним забезпеченням (наприклад, Windows' "установка і видалення програм"), де Java в списку "Java(TM)" плюс номер версії.


  Міркування


  Java Update завантажує файли, необхідні для поновлення Java до поточної версії, доступної через інтернет. Розмір файлу залежить від кількості і типу змін, які були зроблені на Java з попередньою версією. Завантаження виконується у фоновому режимі, дозволяючи вам працювати на комп'ютері до оновлення готового до установки.Після завершення Java оновлення може бути потрібно перезавантажити комп'ютер .


  Рекомендації


  Приймайте Java Update кожен раз,або повністю видаліть Java. Краще не мати Java на вашому комп'ютері,ніж ризикувати порушеннями безпеки через неохайні версії Java. Якщо ви вирішили видалити Java, ви зможете швидко дізнатися, якщо будь-який з ваших улюблених додатків або веб-сайтів використовують Java. Якщо ви виявите,що тобі потрібна Java, ви можете завантажити останню версію з офіційного сайту Java.com безкоштовно.


  Попередження


  Якщо Ви не тримаєте Java актуальною, Ви не зможете запускати ваші улюблені додатки на основі Java або відвідати улюблені сайти, які використовують Java-аплети. Більш важливо те, що ваш комп'ютер може бути уразливим для атак зловмисників, які можуть скористатися слабкими місцями в системі безпеки в більш ранніх версіях Java.

  загрузка...
  загрузка...