Небезпечна уразливість в Microsoft. - все про комп'ютери

загрузка...

PandaLabs попереджає про виявлення нової уразливості «нульового» дня Microsoft і радить користувачам якомога швидше встановити необхідні «латочки».
Антивірусна лабораторія PandaLabs повідомляє про виявлення нової небезпечної уразливості «нульового дня» в Microsoft. Вона дозволяє несанкціоновано управляти файлами через іконки на робочому столі.


«Строго кажучи, це не зовсім «вразливість», — пояснює Луїс Корронс, Технічний директор PandaLabs, — скоріше, це стара функція, безпечність якої не була повністю забезпечена. Вона присутня у всіх версіях Windows, навіть у тих, які Microsoft більше не обслуговує».
Оскільки неможливо випустити патчі для всіх операційних систем (з-за величезного обсягу роботи), а вразливість зараз використовується, компанія Microsoft випустила невеликий додаток на час, поки не буде створена повноцінна «латка». Однак після установки цього додатка деякі іконки можуть бути втрачені.
Поки було зафіксовано лише кілька випадків використання цієї функції. «Ми бачили, як ця вразливість отримала доступ до системи SCADA. Тому, скоріше всього, хакери почнуть експлуатувати таку можливість, — це всього лише питання часу. Коли це станеться, відбудеться епідемія в її кращих традиціях — з мільйонами заражених користувачів», — зазначає Корронс.
Тому ми радимо всім користувачам Windows завантажити і встановити додаток, щоб бути впевненими у своїй безпеці. Також не слід забувати про звичайні запобіжні заходи: встановіть гарний сучасний антивірус (бажано, використовує «хмарні» технології для швидкого реагування на нове шкідливе ПЗ). А також своєчасно оновлюйте і встановлюйте «заплатки» для іншого програмного забезпечення на своєму комп'ютері і т. д».


Panda CloudAntivirus перший антивірус, що захищає «з хмари».Насолоджуйтеся максимальним ступенем виявлення при мінімальному споживанні ресурсів.


Скачати безкоштовно утиліту CloudAntivirus можна наступним посиланням:


http://letitbit.net/download/66638.66bf2cf5ad9e48c2e8fc3a3c64e081758/PandaCloudAntivirus.exe.html

загрузка...
загрузка...