Як налаштувати особистий домашній web-сервер - все про комп'ютери

загрузка...

Веб-сервер-це програма, яка постійно працює на комп'ютері, і дозволяє іншим комп'ютерам завантажувати документи з нього.Це може бути текст,який ви читати прямо подорожуючи по мережі,так як хостинг веб-сервера у вашому браузері.Web-сервери,як правило, гучні,безголові машини,але ви можете запустити один у вашому домі.


Ви вирішили створити свій блог,чи може Вам потрібен сайт-візитка для вашого бізнесу?Тоді напишіть на сайті http://f1comp.ru автору і він зробить Вам гарний та цікавий сайт для Вас або Вашого бізнесу. Ви можете зв'язатися з ним через форму зворотного зв'язку і задати питання, які Вас цікавлять.


Чому ви хочете працювати з домашнім web-сервером? Може бути, ви хочете,щоб була можливість завантажувати файли на вашому домашньому комп'ютері з будь-якої точки світу.Скажімо, вашу колекцію цифрової музики.В цьому посібнику, ми будемо вчитися створювати домашній web-сервер,що не дозволить нікому (з правом пароля!) підключається до комп'ютера і завантажити MP3 з нього,хороший спосіб поділитися своєю музичною колекцією з друзями або програвати пісні з вашого домашнього комп'ютера в офісі для співробітників.


зверніть увагу: Запуск сервера на домашньому комп'ютері-це ризиковане підприємство,і,перш ніж почати, переконайтеся,що ваш комп'ютер не має всіх останніх патчів і оновлень безпеки,і що ви зробили ретельний аналіз на наявність spyware і вірусів.Дане керівництво призначене для досвідчених користувачів,які відчувають себе комфортно у редагуванні текстових файлів конфігурації і можуть піддати налаштуванні порт 80 на свій домашній комп'ютер для підключення до Інтернету.І як завжди,потрібен потужний брандмауер з певним користувачем набором правил.


вам знадобиться:


 • ПК Windows

 • Як завжди — широкосмуговий доступ (DSL або кабель) підключення до Інтернету

 • Крок 1.Установка Apache HTTP server.


  В першу чергу,disable і stop будь-який інший брандмауер або серверне програмне забезпечення,яке можливе працює, в тому числі Брандмауер Windows,Skype,Trillian або будь-які інші програми для швидкого обміну повідомленнями.Це надзвичайно важливо,і якщо це не зроблено,може викликати збій при установці і запуску сервера.Ці програми і служби можна запускати і використовувати знову,як звичайно, як тільки ми зробите встановлення web-сервера.


  Скачайте HTTP Сервер Apache звідси, використовуючи посилання поруч із «Win32 Binary (MSI Installer).» Запустіть майстер установки.Прийміть умови ліцензійної угоди і використовуйте розташування за промовчанням для Apache файлів,в C:Program FilesApache Software Foundation\Apache2.2. Коли ви потрапите на екран запиту інформації про сервер,введіть свою адресу електронної пошти homeip.net в якості інформації про домен. Завершіть майстер установки, з допомогою «звичайна установка».


  Коли Ви все це зробите,відкрийте web-браузер і введіть http://localhost/ . Якщо ви побачите сторінки ,на яких говориться, «Якщо ви бачите це,значить установка програмного забезпечення веб-сервера Apache на цій системі була успішною».


  Крок 2.Налаштуйте Apache,щоб обмінюватися документами.


  Припустимо, ви хочете зробити вашу колекцію музики, завантажену з допомогою вашого нового веб-сервера,і всі ваші музичні файли, розташовані у C:GinaMy Музика.Використовуючи текстовий редактор, наприклад блокнот,відкрийте файл C:Program FilesApache GroupApache2confhttpd.conf . Це конфігураційний файл Apache, який виглядає досить страшно,але найчастіше за замовчуванням буде прекрасно працювати для нас.Ми просто повинні змінити деякі речі.


  У цьому файлі закоментуйте рядок httpd.conf,що починається з DocumentRoot, і ще раз додайте у ваш каталог, наприклад:


  #DocumentRoot "C:/Program Files/Apache Group/Apache2/htdocs" DocumentRoot "C:/Gina/My Музика"

  Потім закоментуйте рядок,що починається з
  #

  Нарешті,близько 20 рядком нижче лінії
  AllowOverride None

  Змініть їх на:


  AllowOverride All

  Коли ви закінчите вносити зміни,збережіть файл httpd.conf. Потім, клацніть значок Apache в панелі завдань і виберіть «Restart». Якщо Apache успішно перезавантажується,значить ваш файл відредагований правильно.Відвідайте http://localhost/ у вашому браузері.На цей раз ви побачите список ваших музичних файлів.


  Крок 3. Пароль вашого веб-сайту для документів.


  Але ми не хочемо,щоб хто-небудь зміг завантажувати вашу музику.Ваша смуга пропускання — це коштовність,і ми хочемо забезпечити трохи безпеки.Давайте створимо запит пароля.


  По-перше, відкрийте вікно командного рядка (перейдіть в меню Пуск, виберіть команду Виконати, введіть cmd.) внесіть зміни в каталог Apache bin, набравши:


  cd "C:Program FilesApache Software FoundationApache2.2in"

  Потім створіть файл паролів, набравши:


  htpasswd-c "C:Documents і SettingsGinamy_password_file.txt"джин

  Замініть шлях,нехай ваш новий файл паролів (який може бути в будь-якій папці,за ВИНЯТКОМ web-сервер document root). Замініть джин на ім'я користувача,який ви хочете використовувати.Якщо відобразиться запит, введіть пароль,який ви бажаєте налаштувати.Як тільки ви це зробили,буде створено файл з паролем.


  Тепер ми хочемо увійти в свій каталог музики.Відкрийте новий файл у текстовому редакторі,наприклад, » блокнот». Скопіюйте та вставте в нього наступне:


  AuthType Basic AuthName "This is a private area, please log in" AuthUserFile "c:Documents and SettingsGinamy_password_file.txt" AuthGroupFile /dev/null require valid-user

  Переконайтеся,що ви замінили "C:Documents і SettingsGinamy_password_file.txt" в тексті на ваш власний файл пароль, створений вище.Збережіть файл У ВАШИХ ДОКУМЕНТАХ докорінно WEB-СЕРВЕРА (в даному випадку, C:GinaMy Музика) і назвіть його .htaccess. Не забудьте точку на початку,перед .htaccess. Так, в даному випадку, ми зберегли файлу в C:GinaMy Музика .htaccess.


  Примітка: Якщо ви використовуєте блокнот,для створення вашого файлу .htaccess,коли ви зберігаєте файл,поставити лапки навколо імені файлу ось так «.htaccess» ,що б блокнот не може автоматично поставити розширення TXT файлі.Якщо файл з текстовим розширенням, ваш пароль не буде працювати!


  Тепер, використовуючи ваш веб-браузер і перейдіть на http://localhost/ . Вам має бути запропонований вхід в систему. Введіть ваше ім'я користувача та пароль, які ви встановите у вашому файлі паролів.


  Крок 4.Привітайте себе.У вас є працюючий домашній веб-сервер.


  Якщо ви НЕ перебуваєте за firewall,ви можете отримати доступ до вашого web-сервера з інших комп'ютерів,ввівши в адресному рядку IP-адресу вашого комп'ютера, веб-браузер.Якщо ви не впевнені,який ваш IP відвідайте Мій IP ,щоб дізнатися про це.Якщо ваш IP 12.34.567.890,введіть його в адресному рядку браузера.


  Якщо ви ЗНАХОДИТЕСЬ за брандмауером (наприклад, маршрутизатор), вам потрібно відкрити порт 80 на firewall і направити його на свій комп'ютер. Але жта частина виходить за рамки даної статті,і буде описано в наступній статті.

  загрузка...
  загрузка...